حسین نوری به شانس مجدد رسید، محمدرضا گرایی حذف شد

به گزارش مجله ابوذریون، محمدرضا گرایی از رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی دنیا حذف شد اما حسین نوری برای کسب مدال برنز رقابت خواهد نمود.

حسین نوری به شانس مجدد رسید، محمدرضا گرایی حذف شد

به گزارش مجله ابوذریون، دیدارهای مرحله نیمه نهایی سه وزن 60، 67 و 87 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی 2018 دنیا در بوداپست مجارستان در حال برگزاری است که در نیمه نهایی وزن 67 کیلوگرم میرجان شرماخانبت از قزاقستان 3 بر یک مغلوب آرتم سورکوف از روسیه شد تا با شکست کشتی گیر قزاق، محمدرضا گرایی هم دیگر شانسی برای کسب مدال برنز نداشته باشد و از دور مسابقات حذف گردد.

اما در وزن 87 کیلوگرم، ژان بلنیوک از اوکراین که در دور قبل حسین نوری را 4-2 شکست داده بود، در مصاف با اسلام عباس اف از آذربایجان به برتری 5-1 رسید و فینالیست شد تا بدین ترتیب حسین نوری در جدول بازنده ها شانس کسب مدال برنز داشته باشد.

تاکنون هفت نماینده کشتی فرنگی ایران در مسابقات دنیای به روی تشک رفته اند که سعید عبدولی در 82 کیلوگرم ساعتی دیگر برای کسب مدال برنز به مصاف ماکسیم مانوکیان دارنده مدال طلای دنیا از ارمنستان می رود. همچنین حسین نوری عصر فردا در جدول شانس مجدد وزن 87 کیلوگرم برای مدال برنز مبارزه خواهد نمود.

مسلم نادری خادم در 55 کیلوگرم، مهرداد مردانی در 60 کیلوگرم، محسن حاجی پور در 63، محمدرضا گرایی در 67 و محمدعلی گرایی در 72 کیلوگرم پنج حذف شده کشتی فرنگی ایران در مسابقات دنیای هستند.

همچنین فردا ظهر پژمان پشتام در 77 کیلوگرم، مهدی علیاری در 97 و شهاب قوره جیلی در 130 کیلوگرم آخرین نمایندگان کشتی فرنگی ایران هستند که به میدان خواهند رفت.

نتایج دیدارهای نیمه نهایی سه وزن دوم کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم:

ویکتور سیوبانو (مولداوی) 6 - کریستین فریس (صربستان) 3

سرگئوی امیلین (روسیه) 9 - آیدوس سلطان گالی (قزاقستان) 0

67 کیلوگرم:

آرتم سورکوف (روسیه) 3 - میرجان شرماخانبت (قزاقستان) 1

داوور استفانک (صربستان) 8 - گورگ ساهاکیان (لهستان) 0

87 کیلوگرم:

مهتان بشار (ترکیه) 2 - بخان اوزدوئف (روسیه) 1

ژان بلنیوک (اوکراین) 5 - اسلام عباس اف (آذربایجان) 1

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 80

به "حسین نوری به شانس مجدد رسید، محمدرضا گرایی حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین نوری به شانس مجدد رسید، محمدرضا گرایی حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید