خبرنگاران صنعت نفت آبادان با یک غایب به مصاف پرسپولیس می رود

به گزارش مجله ابوذریون، آبادان - خبرنگاران - مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم صنعت نفت در مصاف با پرسپولیس تهران یک بازیکن خود را به همراه ندارد.

خبرنگاران صنعت نفت آبادان با یک غایب به مصاف پرسپولیس می رود

علی فیروزی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اعلام کرد: کادر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تمرین خود را در روزهای گذشته بر اساس نوع بازی در مقابل پرسپولیس طراحی و برگزار نموده و آماده این ملاقات است.

وی اضافه نمود: علی عبداله زاده مدافع جوان تیم صنعت نفت به دلیل آماده نبودن تنها غایب این تیم برابر پرسپولیس تهران خواهد بود و دیگر بازیکنان مسئله ای برای حضور در این ملاقات ندارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: این بازیکن به دلیل بیماری چند جلسه از تمرین تیم فوتبال صنعت نفت را از دست داد و از روز گذشته در تمرین این تیم حضور یافت ولی به لحاظ آمادگی جسمانی هنوز به شرایط مناسب برای قرار دریافت در ترکیب تیم نرسیده است.

فیروزی اعلام کرد: اتفاقات بازی نخست تیم ما در لیگ برتر، و منع شدن استفاده از بازیکنان جدید تا حدودی در روحیه بازیکنان تاثیر منفی گذاشت ولی با باز شدن پنجره جابجایی اکنون بازیکنان به لحاظ روحی شرایط خوبی دارند.

وی اضافه نمود: بازی برابر تیمی مانند پرسپولیس انگیزه بازیکنان هر تیمی را افزایش می دهد و بازیکنان ما برای کسب امتیاز از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر دارای انگیزه مضاعفی هستند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان روز شنبه اول آذر و از هفته دوم مسابقات لیگ برتر، میهمان پرسپولیس تهران خواهد بود.

تیم صنعت نفت آبادان در نخستین ملاقات خود از مسابقات لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک میهمانش پیکان تهران را شکست داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1474

به "خبرنگاران صنعت نفت آبادان با یک غایب به مصاف پرسپولیس می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران صنعت نفت آبادان با یک غایب به مصاف پرسپولیس می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید