درخشان: پرسپولیس آماده ترین تیم لیگ برتر است، از اندونزی و مالزی پیشنهاد دارم، مدارکش را هم ارائه می کنم!

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: ما یک بازی سخت مقابل پرسپولیسی داریم که می توان گفت آماده ترین تیم لیگ برتر است.

درخشان: پرسپولیس آماده ترین تیم لیگ برتر است، از اندونزی و مالزی پیشنهاد دارم، مدارکش را هم ارائه می کنم!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حمید درخشان در نشست خبری پیش از دیدار نفت تهران - پرسپولیس ضمن بیان این مطلب گفت: در ابتدا روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک می گویم. ما یک بازی سخت مقابل پرسپولیسی داریم که می توان گفت آماده ترین تیم لیگ برتر است. این تیم با توجه به بازیکنانی که خریده، ملی پوشانی که دارد و اردوی خوبی که پیش از شروع فصل پشت سر گذاشته، آماده ترین تیم است. پرسپولیس تیمی قابل احترام است و بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد. ما کوشش می کنیم بازی خوبی انجام دهیم و بازی برای ما سخت است، چون تیم ما تنها دو هفته است که شکل گرفته و خیلی کارها باید انجام دهیم تا برای هفته های بعد، بهتر و بهتر شویم و نشان دهیم از فوتبال بازی کردن لذت می بریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است تیم نفت مقابل پرسپولیس فقط دفاعی بازی کند، گفت: این نظر شماست و ما این نظر را نداریم، اما فکر می کنم دفاعی بازی کردن هم یک سیستم است. به نظر من اینترمیلان مقابل بارسلونا با سیستم دفاعی پیروز و قهرمان اروپا شد. باید ببینید چه ابزاری دارید و چه کاری می توانیم انجام دهیم. باید به تیم حریف هم نگاه کنیم. نمی توانیم هجومی کار کنیم و باید به شرایط خودمان نگاه کنیم.

درخشان درخصوص اینکه آیا مسائل اقتصادی نفت حل شده است یا خیر و بازیکنان جدید این تیم دریافتی داشته اند، توضیح داد: هنوز پولی پرداخت نشده است، اما امیدوارم بعد از این بازی پرداختی داشته باشیم. البته قول داده بودند که زودتر پرداختی ها صورت بگیرد و امیدوارم این قول عملی گردد تا بازیکنان با آرامش ذهنی تمرین نمایند. این مسائل هم به باشگاه ارتباط دارد که باید از مسئولان باشگاه پرسیده گردد و فکر نمی کنم بازیکنان و مربیان بتوانند در این باره کاری نمایند.

آیا صحت دارد که از مالزی و اندونزی پیشنهاد مربیگری دارید و در این باره چه تصمیمی خواهید گرفت؟، وی در پاسخ به این پرسش گفت: فردا دعوت نامه هایی که به من رسیده را در اختیار رسانه ها قرار می دهم. هنوز در این باره تصمیمی نگرفته ام و بعضی اوقات آدم را در شرایطی قرار می گیرند که تصمیم گیری سخت می گردد. با نفت قرارداد دو ساله دارم و از آنها یک هفته فرصت خواسته ام. برای جدایی باید توافقاتی صورت گیرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره اینکه AFC از باشگاه ها خواسته است که به تعهدات خود عمل نمایند و اکنون شنیده می گردد که شاید به خاطر همین تهدیدات، ذوب آهن جایگزین نفت گردد، گفت: نمی دانم AFC چه درخواست هایی دارد، اما اگر مشکل فقط بدهی باشد، پرسپولیس هم بدهکار است و این تیم هم نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. این تیم به اداره اقتصادیات بدهکار است. به بازیکنان و مربیان هم بدهکار است و ... . اگر دوستان گفته اند مشکل حل نشده و در حال حل شدن است، در نفت هم مشکل حل نشده اما در حال حل شدن است.

وی اضافه کرد: یک شبه که نمی توان تصمیم به حذف تیمی و جایگزینی تیم دیگری گرفت. این تصمیم در چارچوب AFC هم نیست و تبعات فاحشی برای فوتبال ما دارد. ممکن است فوتبال ما با جریمه سنگین و کاهش سهمیه روبرو گردد، چون نمی گردد به راحتی تیمی را منحل و تیمی دیگر را جایگزین کرد. باید سعی نمایند مسائل نفت را رفع نمایند. در این خصوص باید کوشش هایی صورت بگیرد. ضمن اینکه تیم نفت برای حضور در آسیا باید تقویت گردد تا بتواند از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند، چون اینجا بحث نفت در میان نیست. برای تقویت تیم هم در نیم فصل فرصت داریم جابه جایی داشته باشیم. هنوز قرارداد بازیکنان را ثبت نکردیم و با جذب دو بازیکن می توانیم تیم خود را تقویت کنیم.

درخشان در این باره که چه زمانی به نفت ایده آلش می رسد، گفت: فکر می کنم پس از تعطیلات پیش رو که حدود 20 روز است، به تیم ایده آل خود برسیم. الان هر هفته می گویند فلان بازیکن به علت مسئله ای که دارد، نمی تواند بازی کند. این نوید را می دهم که تیمی شویم تا حریفان به راحتی از ما عبور ننمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 487

به "درخشان: پرسپولیس آماده ترین تیم لیگ برتر است، از اندونزی و مالزی پیشنهاد دارم، مدارکش را هم ارائه می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: پرسپولیس آماده ترین تیم لیگ برتر است، از اندونزی و مالزی پیشنهاد دارم، مدارکش را هم ارائه می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید