اخبار صنعت

بمب وسط سفره ایرانی

آقا و یا خانم به اصطلاح تستر دهانش را تا جایی که می تواند باز می نماید و یک گاز از ساندویچ بزرگش را می چپاند داخل دهانش و آغاز می نماید به بلعیدن و سرش را به نشانه لذت از طعم غذا تکان می دهد!

6 بهمن 1398

آیا 3 روز برای نزدیکی آمریکا و هند کافی است؟

خبرنگاران: رسانه های چین پس از ملاقات باراک اوباما و ناریندرا مودی نزدیکی آمریکا به هند را غیرواقعی و کوشش در جهت پهن کردن دام برای هند تلقی نموده اند.

29 دی 1398

استاندار: مراکز غیرمجاز ال. پی. جی خراسان شمالی برچیده می شود

استاندار خراسان شمالی گفت: تلاش داریم تا برای تامین و ارتقای ایمنی در جامعه، مراکز غیر مجاز توزیع گاز ال. پی. جی در استان حذف و برچیده شود.

24 دی 1398

تفاهم نامه همکاری بین دو دانشگاه کردستان و حلبچه منعقد شد

تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دو دانشگاه کردستان و حلبچه در راستای توسعه همکاری های علمی بین المللی از سوی روسای این دانشگاه ها به امضا رسید.

23 دی 1398

گزارش، خودروسازی در ترکیه٬ پیوند سیاست و ملی گرایی

اصرار اردوغان مبنی بر ضرورت خودکفایی در فراوری یک خودرو ملی٬ تیمی از سرمایه داران را گرد هم آورد و حالا گروه خودروسازان٬ سال 2022 میلادی را به عنوان سال رونمایی از خودرو ملی و پیشرفته ترکیه اعلام نموده اند.

21 دی 1398

نان کارآفرینی در سفره 70 خانوار

سارا جعفرزاده ـ خبرنگار: با هزینه شخصی، کارگاه تولیدی راه انداخته و برای چند نفر کسب وکار ایجاد نموده است. عبدالله صفری کارآفرین و تولیدکننده پوشاک مردانه است که از تیر سال جاری سوله ای را که شهرداری در محله کم برخوردار رضویه در اختیارش قرار داده، با...

15 دی 1398

محوطه سازی حیاط ویلا

ایجاد فضای دلنشین و آرامش بخش می تواند انسان را به وجد بیاورد و برای داشتن چنین مزیت هایی نمی توان تنها به آبیاری و هرس درختان پرداخت .

15 دی 1398

هنر و تمدن جنوب شرق ایران با موضوع شهر سوخته

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، 27 آبان ماه همایش هنر و تمدن جنوب شرق ایران، با موضوع شهر سوخته را برای آنالیز دستاوردهای پژوهشگران و باستان شناسان در منطقه میزبانی می نماید.

13 دی 1398

لیگ برتر والیبال، تماشاگران سپاهان تا اطلاع ثانوی محروم شدند

تماشاگران تیم والیبال سپاهان تا اطلاع ثانوی از حضور در سالن محروم شدند.

4 دی 1398

مشارکت با پروژه پرچم داری گرافن برای ارتقاء صنعت بسته بندی

یکی از شرکت های پیشرو در حوزه بسته بندی، با پروژه پرچم داری گرافن اروپا مشارکت نموده تا از مزیت های گرافن در ارتقاء صنعت بسته بندی استفاده کند.

3 دی 1398

چینی ها درباره ایران چه نظری دارند؟

حدود 77 درصد چینی هایی که به ایران آمده اند از سفرشان راضی بوده اند. غذا و مهمان نوازی ایرانی بیشترین رضایت آن ها را جلب نموده و برخورد راننده های تاکسی، چینی ها را ناراضی نموده است.

28 آذر 1398

رهبر هنگ کنگ: قانون آمریکا به اعتماد تجاری ما لطمه می زند

رهبر هنگ کنگ امروز (سه شنبه) ضمن اعلام چهارمین دور از اقدامات اصلاحی برای تقویت اقتصاد نابسامان این دولتشهر، هشدار داد، قوانین آمریکا که از معترضان حمایت می نمایند به اعتماد تجاری در هنگ کنگ لطمه خواهند زد.

23 آذر 1398

داستان کشف روستایی اروپایی در آبیک

روزنامه ایران نوشت: اسکندر ابروها را بالا انداخت و گوشه چشم راست را با انگشت سبابه دست چپش خاراند. این، یعنی دارد به مطلب مهمی فکر می نماید. سپاه، چشم به دهان پادشاه مقدونی دوخته بودند. جنگ تمام شده بود. اسکندر دهان باز کرد: برمی گردیم. هرکه خسته است می...

23 آذر 1398

مطالعات انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی نهایی شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: طبق پیش بینی های انجام شده طرح بزرگ انتقال آب شرب و صنعت از دریای عمان به سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در یک برنامه 5 ساله اجرا می گردد که در سال سوم آب به خراسان جنوبی می رسد.

21 آذر 1398

آمادگی ایران برای همکاری در تمام زمینه های علمی با ایتالیا

به گزارش خبرنگاران، دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اولین نشست مشترک علم، فناوری و نوآوری ایران - ایتالیا که صبح امروز در دانشگاه شهید بهشتی در حال برگزاری است گفت: یادداشت همکاری های علمی ایران و ایتالیا از شهریور ماه سال 94 امضاء شد، کمیته...

20 آذر 1398

238میلیارد ریال فرش دستبافت از استان زنجان صادر شده است

به گزارش خبرنگاران، محسن جعفری قبل از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: طی شش ماهه سالجاری 7 میلیون و 115 هزار دلار صادرات فرش استان زنجان بوده که این میزان صادرات فرش نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش یافته است.

16 آذر 1398

هانگژوی چین فردا میزبان نشست رهبران گروه 20

رهبران گروه 20 کشور صنعتی بزرگ دنیا برای شروع نشستی که فردا (یکشنبه) شروع می گردد، در حال ورود به شهر هانگژو واقع در جنوب چین هستند.

15 آذر 1398

چگونه واقعیت تقویت شده (Augmented reality) می تواند در صنایع کاربردی گردد؟

واقعیت تقویت شده امروز یکی از مطلوب ترین تکنولوژی ها برای استقرار تصاویر مجازی در سراسر دنیا واقعی است. این تکنولوژی روی الگوریتم های شناسایی مبتنی بر بینایی کامپیوتر کار می نماید.

15 آذر 1398

هوای آلوده پکن چطور بهتر شد؟

دولت چین می گوید کیفیت هوای پکن در زمستان سال جاری در حد محسوسی بهتر شده است. آیا واقعا تغییری در آلودگی پایتخت چین به وجود آمده؟

10 آذر 1398

دولت اقدام موثری در حوزه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی انجام نداده است

یک عضو شورای شهر تهران تاکید نمود: وضعیت تهران و کشور در شرایط خاصی قرار گرفته است و آلودگی هوای تهران نیز به گونه ایست که باید همه دست به دست هم دهند و فارغ از تفاوت سلیقه ها و حتی کدورت ها با یکدیگر متحد شویم تا بتوان اقدامی برای بهبود وضعیت شهروندان...

9 آذر 1398
تعداد: (91)