دو خودرو 5 ستاره کیفی گرفتند ، خبری از شاهین نیست

به گزارش مجله ابوذریون، جزئیات آخرین ارزیابی کیفی خودروهای داخلی برای مهر ماه منتشر شد. در بین تمام خودروهای تولید داخل تنها دو خودرو 5 ستاره کیفی گرفتند.

دو خودرو 5 ستاره کیفی گرفتند ، خبری از شاهین نیست

خبرنگاران - آخرین ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودروهای سواری تولیدی مهر ماه سال جاری نشان می دهد، هر چند که پس از توقف تولید پژو 2008 با پنج ستاره کیفی، دناپلاس توربو اتوماتیک تنها خودرو با این سطح کیفی در جداول ارزیابی بود، خودرو دیگنتی با پنج ستاره کیفی وارد ارزیابی ها شده است.

دنا پلاس توربوشارژ

ستاره ها در یک نگاه

طبق این گزارش، بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از خودروهای سواری تولیدی در مهرماه خودروسازان داخلی، با کیفیت ترین خودروها دناپلاس توربو اتوماتیک ایران خودرو و دیگنتی بهمن موتور با کسب پنج ستاره کیفی هستند.

دیگنیتی گروه بهمن

پس از آن هفت خودرو چهار ستاره (با ورود تارا به ارزشیابی های کیفی) و 19 خودرو سه ستاره قرار گرفته اند؛ کم کیفیت ترین خودروی تولید خودروسازان داخلی در بخش سواری، سه ستاره کیفی است.

چینی های سه ستاره

طبق ارزیابی صورت گرفته در سطح قیمتی 1 تنها به خودرو تیگو 7 مدیران خودرو اشاره شده که سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

در خودروهای در سطح قیمتی 2، محصول تازه گروه بهمن موتور (دیگنتی) پنج ستاره و هایما S7 اتوماتیک (ایران خودرو خراسان) چهار ستاره کیفی را کسب کرده اند.

پس از آن ها در این سطح قیمتی، محصولاتی همچون آریزو 6، آریزو 5 توربو و MVM X22 (مدیران خودرو)، جک S3 و جک S3 (بهمن موتور) و SWM G01 (سیف خودرو) سه ستاره ای شده اند.

همچنین سطح قیمتی 2 در ارزیابی کیفی تولیدهای سواری مهرماه از MVM X33 S که تنها محصول دو ستاره کیفی گزارش های ارزیابی کیفی خبری نیست.

خبری از خودروها در گروه قیمتی 3 نیست

ارزیابی سطح کیفی خودروهای تولید هفتمین ماه سال جاری نشان می دهد همچنان خبری از خودروهای در گروه قیمتی 3 نیست. در ارزیابی تیرماه سال جاری به برلیانس H330 اتوماتیک با سه ستاره کیفی اشاره شده بود.

در سطح قیمتی 4 سواری های تولیدی خودروسازان داخلی، در صدر جدول دناپلاس توربواتوماتیک با پنج ستاره کیفی قرار گرفته و پس از آن پژو 207 اتوماتیک پانوراما و پژو 207 دنده ای، تارا و دناپلاس پیروز به کسب چهار ستاره کیفی شده اند.

علاوه بر این در سطح قیمتی 4، خودروهای پژو 206، دنا، رانا پلاس، سورن پلاس (ایران خودرو تبریز)، پژو پارس (ایران خودرو مازندران، خراسان، فارس و کرمانشاه) و سمند تبریز سه ستاره ای شده اند.

به گزارش ایسنا، در نهایت نیز در سطح قیمتی 5، خودرو کوییک و کوییک S (سایپا) چهار ستاره کیفی را کسب کرده و پس از آن ها، کوییک R، کوییک، ساینا و ساینا S همگی تولید پارس خودرو، تیبا 2 (سایپا) و تیبا (سایپا-سیتروئن) و ساینا کاشان (سایپا-سیتروئن) همگی در رده خودروهای با سطح کیفیت سه ستاره کیفی قرار گرفته اند.

منبع: بیت ران
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2068

به "دو خودرو 5 ستاره کیفی گرفتند ، خبری از شاهین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو خودرو 5 ستاره کیفی گرفتند ، خبری از شاهین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید