شورش کاپیتان سابق علیه استقلال، رحمتی به دنبال تکرار تاریخ

به گزارش مجله ابوذریون، مهدی رحمتی تحت عنوان سنگربان با چند تیم مختلف به مصاف استقلال رفته است. فجر سپاسی شیراز، مس کرمان، سپاهان اصفهان، پیکان تهران و پدیده از جمله تیم هایی هستند که رحمتی حراست از دروازه آنها را مقابل استقلال برعهده داشته است.

شورش کاپیتان سابق علیه استقلال، رحمتی به دنبال تکرار تاریخ

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بازی با استقلال به دلایل مختلف برای مهدی رحمتی فوق العاده مهم و حساس است. پدیده هنوز روی کاغذ برای سوم شدن در رقابت های لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی شانس دارد؛ به همین خاطر سرمربی این تیم نمی خواهد کوچک ترین مجالی را از دست بدهد. از طرف دیگر، با توجه به حضور انبوه سرمربیان استقلالی در رقابت های این فصل لیگ برتر ناگفته پیداست که جدا از تقابل جدولی، یک رقابت نامریی هم میان خود آنها وجود دارد و بدون شک همه این نفرات برای آینده کاری خود به نیمکت آبی پوشان پایتخت هم نیم نگاهی دارند. مهدی رحمتی که به تازگی کفش های خود را آویزان کرده و به جرگه مربیان پیوسته است، بخش اعظمی از دوران فوتبالش را در استقلال سپری کرد ولی با تیم های دیگر هم به میدان آمد و اتفاقاً مقابل همین استقلال نیز قرار گرفت. حالا پدیده اولین تیمی تلقی می گردد که رحمتی تحت عنوان سرمربی به مصاف آبی پوشان تهرانی فرستاده است .

از شیراز و اصفهان تا مشهد و تهران

مهدی رحمتی تحت عنوان سنگربان با چند تیم مختلف به مصاف استقلال رفته است. فجر سپاسی شیراز، مس کرمان، سپاهان اصفهان، پیکان تهران و پدیده خراسان (که البته در مقطعی شهر خودرو نام داشت) از جمله تیم هایی هستند که رحمتی حراست از دروازه آنها مقابل استقلال را برعهده داشته است. انصافاً کاپیتان اسبق آبی پوشان معمولاً مقابل این تیم نمایش خوبی هم ارائه کرده است اما آنقدر زرنگ است که بداند دنیای بازیگری با عرصه مربیگری تفاوت فراوانی دارد.

طلسم 12 ساله

پدیده اولین تیمی است که مهدی رحمتی تحت عنوان سرمربی هدایت آن را در لیگ برتر بر عهده دارد ولی همان طور که اشاره کردیم، به عنوان بازیکن با چند تیم مختلف به مصاف استقلال رفته است. دروازه بان اسبق تیم ملی جدال رفت این فصل را به استقلال باخت و فصل گذشته هم تحت عنوان بازیکن از رویارویی با آبی ها فقط یک مساوی و یک شکست نصیبش شد. در واقع آخرین پیروزی رحمتی مقابل استقلال در چارچوب رقابت های لیگ برتر به اواخر پاییز سال 88 بازمی گردد. زمانی که این بازیکن سنگربان سپاهان بود و توانست مقابل استقلال در اصفهان پیروز گردد. حالا مهدی به تهران می آید تا ببیند که آیا می تواند طلسم 12 ساله پیروز نشدن مقابل آبی پوشان را بشکند یا خیر؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1840

به "شورش کاپیتان سابق علیه استقلال، رحمتی به دنبال تکرار تاریخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورش کاپیتان سابق علیه استقلال، رحمتی به دنبال تکرار تاریخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید