عکسl رولزرویس کالینان منصوری با رنگ آبی نیمه شب معرفی گردید

به گزارش مجله ابوذریون، دیجیاتو نوشت: بیشتر پروژه های منصوری یا دوست داشتنی یا نفرت انگیز هستند، اما این رولزرویس کالینان منصوری تیونینگ شده این طور نیست.

عکسl رولزرویس کالینان منصوری با رنگ آبی نیمه شب معرفی گردید

بیشتر پروژه های منصوری یا دوست داشتنی یا نفرت انگیز هستند، اما این رولزرویس کالینان منصوری تیونینگ شده این طور نیست. این شاسی بلند لوکس زیبا و عضلانی طراحی شده است، بنابراین می توان گفت که آن ها پیروز شده اند مدلی با طراحی بدنه و کابین عالی فراوری نمایند.

رنگ بدنه که آبی نیمه شب نامیده می گردد، مجذوب کنندهیت این رولزرویس کالینان منصوری را افزایش داده است و به علت حذف پکیج کرومی دیگر دارای تزئینات براق روی بدنه نیست.

ویژگی های اسپرت رولزرویس

این شاسی بلند لوکس سپر عقب تازه و دیفیوزر بسیار اسپرت تری دارد و چراغ ترمز سوم در وسط آن تعبیه شده است. لوله های اگزوز چهارگانه، دو اسپویلر که یکی روی سقف و دیگری زیر شیشه عقب نصب شده است، افزونه ها روی ستون های عقب و چرخ های آلیاژی بزرگ چنداسپوک با درپوش های منصوری، ظاهر آن را مجذوب کننده تر نموده اند.

یک روکش دو رنگ برای فضای داخلی رولزرویس کالینان انتخاب شده است که از رنگ های آبی روشن و سفید روی صندلی ها تشکیل شده است. نشان منصوری روی پشتی صندلی ها و فرمان دیده می گردد. سانروف و سقف ستاره ای نیز در کنار انواع امکانات رفاهی و فنی در دسترس مشتریان قرار دارند.

نخستین بار نیست که تیونر ایرانی الاصل آلمانی یعنی منصوری، به سراغ رولزرویس کالینان رفته است. این شرکت در سال 2021 نیز نسخه خاصی از رولزرویس کالینان را معرفی کرد که از ترکیب رنگی تیره بهره می برد. کیت بدنه در نظر گرفته شده برای این خودرو حالتی شبیه به سنگ های لوکس را روی بدنه خودرو ایجاد نموده بود و درون خودرو نیز از همین طرح بهره می برد. نسخه پیشین تیون شده از رولزرویس کالینان منصوری، ویژه بازار امارات متحده عربی طراحی شده بود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 24 شهریور 1401 بروزرسانی: 24 شهریور 1401 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2281

به "عکسl رولزرویس کالینان منصوری با رنگ آبی نیمه شب معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکسl رولزرویس کالینان منصوری با رنگ آبی نیمه شب معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید