نبی: تیم ملی مالی کمتر از 13 بازیکن داشت و بازی لغو شد

به گزارش مجله ابوذریون، دبیرکل فدراسیون گفت: به علت به حد نصاب نرسیدن تیم ملی مالی و با اعلام فدراسیون فوتبال ترکیه، بازی محبت آمیز ایران و مالی لغو شد.

نبی: تیم ملی مالی کمتر از 13 بازیکن داشت و بازی لغو شد

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی مطرح نمود: خوشبختانه با پیش بینی های که فدراسیون انجام داد، دو اردوی تدارکاتی در ازبکستان و ترکیه برای تیم ملی فراهم شد. در اردوی تاشکند یک دیدار محبت آمیز با تیم ملی ازبکستان نیز انجام شد که ثمرات خوبی داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: بازیکنان در این اردوهای آمادگی زیر نظر دراگان اسکوچیچ، وحید هاشمیان و بقیه کادر فنی تمرینات خود را به خوبی برگزار کردند. همچنین با همکاری کادر پزشکی و سرپرستی تیم ملی کار گروهی بسیار منظمی در این اردوها شاهد بودیم و به دلیل نزدیکی و دوستی که بین بچه ها و کادر فنی وجود داشت، هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ روحی اردوی آماده سازی خوبی را شاهد بودیم.

دبیرکل فدراسیون درباره انجام نشدن بازی با مالی گفت: اگرچه بازی با مالی در دستور کار قرار داشت اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامتی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، این دیدار لغو شد. با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ترکیه به عنوان میزبان این مسابقه بود، امروز رسما گفت با توجه به گزارش پزشکی اعضای تیم مالی و به حد نصاب نرسیدن آنان این بازی لغو شد. طبق پروتکل های فیفا ، چون اکثریت بازیکنان مالی به کمتر از 13 بازیکن می رسید، به همین دلیل این بازی لغو و به تاریخ های آینده موکول می شود.

نبی در خاتمه خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و پیگیری بازی تدارکاتی برای اردوی آبان ماه خواهد بود. فدراسیون تمام سعی خود را در این زمینه خواهد کرد تا تیم ملی آماده رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2022 شود. همانطور که از اوایل امسال این برنامه ریزی ها اجرا شده است. اسکوچیچ به همراه کادر زحمات زیادی در این زمینه کشیده اند. انشاءالله بتوانیم در دیدارهای تدارکاتی بعدی رضایت مردم عزیزمان را بدست بیارویم و در مسابقات مقدمامی جام جهانی 2022 بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1433

به "نبی: تیم ملی مالی کمتر از 13 بازیکن داشت و بازی لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: تیم ملی مالی کمتر از 13 بازیکن داشت و بازی لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید