هدایای ویژه همراه اول به مناسبت 29 سالگی

به گزارش مجله ابوذریون، در آستانه 29 سالگی همراه اول، این اپراتور طی دو فرآیند مجزا ضمن ارائه هدایای ویژه زندگی دیجیتال به مشترکان، تاریخچه همراهی شان را نیز ارائه می نماید.

هدایای ویژه همراه اول به مناسبت 29 سالگی

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در آستانه 29 سالگی خود و به عبارتی سالروز عرضه اولین سیمکارت در سال 1373، تاریخچه همراهی مشترکان همراه اول را ارائه می نماید.

این تاریخچه آماری شامل مدت زمان مکالمه، مقدار مصرف اینترنت، تعداد تماس گرفته شده و تعداد پیامک های ارسالی مشترک طی یک سال اخیر است.

همراه اول طی سال های اخیر در راستای مأموریت خود (تحقق رویای دیجیتال) و با شعار همراه لحظه های دیجیتال، سعی در جایگاه سازی به عنوان اپراتور دیجیتال و ترسیم نقش خود در رونق اقتصاد دیجیتال داشته است.

در این راستا با سرمایه گذاری در استارتاپ ها، سبد خدمات دیجیتال خود را توسعه داد و روند همکاری نزدیک با کسب و کار های نوپا و مطرح کشور را شروع کرد.

همراه اول از آن جهت به زعم حاکمیت ارتباطات به عنوان لوکوموتیو پرقدرت مسیر حرکتی ایران دیجیتال شناخته می گردد که یکی از ارائه دهندگان بزرگ زیرساخت های ارتباطی کشور است و با تکیه بر همین ظرفیت به سمت ایجاد محیطی سازنده و حرفه ای برای کسب و کار ها و کنشگران مالی رفته است.

تعریف و طراحی سکو های ویژه دیجیتال با هدف ارتقای بهره وری در کنار ارائه زیرساخت های حیاتی، بخشی از اقدامات کلیدی این اپراتور طی سالیان اخیر در مسیر تحول دیجیتال و رونق اقتصاد دیجیتال بوده است.

اکنون به مناسبت 29 سال همراهی ایرانیان با نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، همراه اول مدت زمان همراهی هر مشترک را براساس زمان فعالسازی سیمکارتش ارائه می نماید.

در این تاریخچه یک ساله مشترکان همراه اولی، اطلاعاتی نظیر مجموع مقدار مکالمه، تعداد تماس ورودی و خروجی، تعداد پیامک ارسالی و مقدار مصرف اینترنت به وی نمایش داده خواهد شد.

بعلاوه شرکت ارتباطات سیار ایران در آستانه 29 سالگی خود، هدایایی در دو قالب هدایای تلکامی و هدایای دیجیتال در نظر گرفته است که به سلیقه و انتخاب مشترکان همراه اول، برای آنان فعال می گردد.

هدیه تلکامی شامل یک گیگابایت اینترنت داخلی است که در کنار چهار بسته کد های تخفیف کسب و کار های معتبر زیست بوم دیجیتال کشور قرار گرفته است.

هدیه خدمات زندگی دیجیتال تدارک دیده شده شامل چهار بسته فیلم بازها، ماجراجویان، قهرمانان علم و پیشگامان که به انتخاب مشترکان برای آن ها فعال می گردد و بعلاوه تمامی متقاضیان 100 هزار تومان بیمه گوشی به وسیله آی بیمه دریافت می نمایند.

بسته فیلم بازها شامل تخفیف در سرویس های فیلم نت، گپ فیلم و نت باکس می گردد.

بسته ماجراجویان شامل تخفیف در سرویس های فلای تودی، جاجیگا و بیمه سفر آی بیمه می گردد.

بسته قهرمانان علم شامل تخفیف آموزشگاه همراه، آلاء و شنوتو می گردد.

بسته پیشگامان نیز تخفیف آچاره، نبض و سیب اپ را شامل می گردد.

ارزش هر یک از این بسته ها 5 میلیون ریال است که مشترک می تواند با سلیقه خود یک مورد را انتخاب کند.

مشترکان برای دریافت هدایای خود می توانند به وسیله اپلیکیشن همراه من، بخش هدایای تشویقی و گزینه سالروز همراهی اقدام نمایند.

لازم به ذکر است هم اکنون شرکت ارتباطات سیار ایران با حدود 80 میلیون مشترک تلفن همراه، دارنده 53 درصد سهم بازار مشترکان فعال تلفن همراه کشور و بعلاوه 53 درصد سهم بازار مشترکان پهن باند سیار مطابق شاخص های آماری بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات رگولاتوری است.

همراه اول به عنوان رکورددار سرعت اینترنت ایران، در حال حاضر تمام شهرها، حدود 45 هزار روستا و حدود 83 هزار کیلومتر از جاده های کشور را تحت پوشش خود دارد.

بعلاوه در حوزه بین الملل نیز مطابق گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، همراه اول با 285 اپراتور خارجی در 112 کشور دنیا ارتباط رومینگ دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 تیر 1402 بروزرسانی: 20 تیر 1402 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2411

به "هدایای ویژه همراه اول به مناسبت 29 سالگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایای ویژه همراه اول به مناسبت 29 سالگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید