تور گرجستان: واکنش سرمربی گرجستان به شکست پتریاشویلی مقابل زارع؛ جبران می کنیم

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گرجستان بیان کرد کار گنو پتریاشویلی تمام نشده است و او برای جبران شکست های اخیر آماده است.

تور گرجستان: واکنش سرمربی گرجستان به شکست پتریاشویلی مقابل زارع؛ جبران می کنیم

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از تایمز، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گرجستان درباره شکست گنو پتریاشویلی در المپیک و در ادامه مقابل امیرحسین زارع در رقابت های دنیای اسلو به صحبت پرداخت.

پتریاشویلی که در المپیک توکیو در فینال سنگین وزن کشتی آزاد باخت و مدال نقره گرفت در رقابت های دنیای نروژ نیز از رسیدن به طلا بازماند و در ملاقات فینال برابر امیرحسین زارع باخت.

گیورگی یانتبلیدزه سرمربی تیم کشتی آزاد گرجستان درباره این کشتی گیر صحبت نموده است.

از عملکرد او در بازی های توکیو ناامید شده اید؟

نه من حتی نمی خواهم شکست او در فینال از آمریکا (گیبل استیوسون) را به یاد بیاورم. اگر گنو در جریان مبارزه شکست می خورد چندان توهین آمیز نبود اما بالاخره در امتیاز پیش بود و چند ثانیه او را از مدال طلا دور کرد. همه ما در شوک بودیم.

سپس پتریاشویلی به مسابقات دنیای رفت و در آنجا مغلوب امیر حسین زارع ایرانی شد. پس از آن به نظر خیلی ها دوران تسلط او در سنگین وزن به همراه طاها آکگول ترک تمام شده است. اینطور فکر نمی کنید؟

مهمترین چیز این است که خود پتریاشویلی با این موضوع موافق نیست و او ثابت خواهد نمود که از رقبای خود قوی تر است، اگرچه برای او این به خودی خود یک هدف نیست. انگیزه او میل به پیروزی در بازی های المپیک پاریس است. او قبلاً به همه چیزهای دیگر دست یافته است. او دو بار مدال آور المپیک شد ، قهرمانی دنیا و اروپا را به دست آورد و جبران خواهد نمود.

- فصل گذشته برای تیم گرجستان پیروز ترین فصل نبود، دلایل آن چیست؟

برای اولین بار در پنج سالی که با تیم ملی کار کردم، پارسال بدون طلا در قهرمانی دنیا ماندیم و سایر نتایج هم دلگرم کننده نبود. من می خواهم امیدوار باشم که این شکست ها موقتی است و همه چیز در چرخه نو المپیک متفاوت خواهد بود. هم روی ستاره هایمان حساب می کنیم و هم روی کشتی گیران جوان آینده دار حساب خواهیم کرد. بعضی از جوانان این شانس را خواهند داشت که خود را در مسابقات قهرمانی اروپا نشان دهند.

چگونه برای مسابقات قهرمانی اروپا آماده خواهید شد؟

سه اردو - در باکریانی، برجومی و دوشتی برگزار خواهیم کرد. بعلاوه در ماه فوریه در دو تورنمنت - دان کولوف در بلغارستان و یاشار دوغو در ترکیه شرکت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2084

به "تور گرجستان: واکنش سرمربی گرجستان به شکست پتریاشویلی مقابل زارع؛ جبران می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور گرجستان: واکنش سرمربی گرجستان به شکست پتریاشویلی مقابل زارع؛ جبران می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید