2 بازیکن مازاد استقلال معین شدند؛ خداحافظی با شماره 10

به گزارش مجله ابوذریون، اولین بازیکنی که استقلال برای حضور در لیگ بیست ودوم جذب کرد، کسی جز سجاد شهباززاده نبود. مهاجم شماره 10 آبی ها پیش از آنکه مدیران باشگاه استقلال با ریکاردو سا پینتو به توافق برسند، با مصطفی آجورلو پای میز مذاکره نشست و قراردادش را به امضا رساند تا در اتفاقی عجیب، پیش از جذب سرمربی، بازیکن جذب گردد!

2 بازیکن مازاد استقلال معین شدند؛ خداحافظی با شماره 10

سا پینتو بعد از حضورش در استقلال و ارزیابی شرایط، قصد داشت تا شهباززاده را در شرایط مسابقه بسنجد و او را در 3 بازی ابتدایی فصل در ترکیب اصلی استقلال قرار داد، اما عملکرد ضعیف سجاد شهباززاده خیلی زود او را به نیمکت استقلال تبعید کرد و مهاجم شماره 10 آبی ها جایگاه خود در ترکیب یازده نفره تیمش را از دست داد. شهباززاده در طول 16 بازی اخیر استقلال، فقط 4 بازی تجربه حضور در ترکیب اولیه را دارد و در 9 بازی در نقش یار جانشین به ترکیب آبی پوشان مرکز آمده که نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و عدد صفر در مقابل شمار گل ها و پاس گل های او به چشم می خورد.

فرسنگ ها دورتر از روز های رویایی

سجاد شهباززاده در لیگ بیستم توانست با 20 گل زده و 4 پاس گل صاحب کفش طلا گردد؛ شهباززاده در حالی پیروز به ثبت این آمار شد که تا سرانجام هفته شانزدهم توانسته بود 13 گل بزند و 3 پاس گل به ثبت برساند و حتی فصل گذشته هم که جمعاً 5 گل زد و 5 پاس گل داد، تا سرانجام هفته شانزدهم توانسته بود در ترکیب سپاهان مثمرثمر باشد و 2 گل و یک پاس گل او تا پیش از شروع هفته هفدهم به ثبت رسیده بود.

شهباززاده با وجود درخشش در ترکیب سپاهان، نتوانسته در لیگ بیست ودوم روز های خوبش در جمع طلایی پوشان اصفهانی را در استقلال تکرار کند و حتی نتوانسته عملکردی مشابه دوران اوجش در استقلال داشته باشد تا خیلی زود برچسب بازیکن مازاد به او در بازار نقل وانتقالات زمستانه بچسبد.

سا پینتو دیگر شماره 10 را نمی خواهد

ریکاردو سا پینتو در جلسه ای که با مدیران باشگاه استقلال داشته، نام 2 بازیکن را به صورت قطعی در لیست مازاد خود اعلام نموده است؛ عزیزبک آمانوف و سجاد شهباززاده. سرمربی استقلال آمانوف را بازیکنی تاکتیک ناپذیر دانسته و به علت عدم اجرای دستورات تاکتیکی خود این هافبک ازبکستانی را مازاد اعلام نموده، اما حضور شماره 10 آبی ها در لیست بازیکنان مازاد در نوع جالب توجه است، مهاجمی که با سروصدای زیادی به استقلال بازگشت، اما نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

سجاد شهباززاده در حالی دیگر جایی در تفکرات ریکاردو سا پینتو ندارد که فعلاً همچنان در تمرینات آبی ها حضور پیدا می نماید، اما گفته می گردد در صورت بازگشایی پنجره نقل وانتقالاتی استقلال و جذب بازیکن تازه، با توجه به تکمیل بودن لیست بازیکنان استقلال، شهباززاده راهی جز جدایی ندارد و به نظر می رسد با توجه به روز های ناپیروزی که در نیم فصل نخست گذراند، شماره 10 آبی ها خود هم در پی تجربه فضای تازه ای باشد و باید دید او برای ادامه مسیر فوتبالی اش کدام تیم را انتخاب می نماید، در روز های اخیر از پیشنهاد تیم هایی مثل تراکتور تبریز و طرفدار تهران برای جذب سجاد شهباززاده صحبت به میان آمده بود.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 5 بهمن 1401 بروزرسانی: 5 بهمن 1401 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2342

به "2 بازیکن مازاد استقلال معین شدند؛ خداحافظی با شماره 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 بازیکن مازاد استقلال معین شدند؛ خداحافظی با شماره 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید