امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد

به گزارش مجله ابوذریون، بانک سامان برای نخستین بار در کشورمان، امکان خرید مستقیم بلیت هواپیما در مسیرهای بین المللی با کارت های شتابی را فراهم کرد.

امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد

بر اساس تفاهم نامه سه جانبه ای که میان شرکت هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلاین)، بانک سامان و شرکت پرداخت الکترونیک سامان به امضا رسید، از این پس هموطنان با استفاده از کارت های بانکی خود به صورت مستقیم و بدون واسطه می توانند بلیت همه راستا های ترکیش ایرلاین را خریداری کنند.

براساس این گزارش، هموطنان دارای کارت های بانکی عضو شتاب تنها کافی است با مراجعه به وب سایت شرکت هواپیمایی ترکیه به نشانی https://p.turkishairlines.com و انتخاب ریال ایران، هزینه خرید بلیت پرواز برای تمام راستاهای پروازی در سراسر جهان را از طریق درگاه پرداخت سامان بپردازند.

زکریا کروچام مدیر دفتر شرکت هواپیمایی ترکیه در ایران در مراسم امضای این قرارداد، با اشاره به جابجایی بیش از یک میلیون مسافر از مبدا ایران در سال 2016، گفت:

با راه اندازی درگاه خرید مستقیم بلیت برای ایرانیان، انتظار داریم حدود 15 درصد مشتریان ایرانی از این راه بلیت بخرند.

کروچام به فعالیت شش دفتر هواپیمایی ترکیه در ایران اشاره کرد و ادامه داد که خدمت خرید بلیت با ریال ایران نه تنها برای پروازهای داخلی ایران، بلکه برای همه راستاهای بین المللی امکان پذیر است.

سیداحمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان نیز در این مراسم، به خدمات ارزی بانک سامان با استفاده از شبکه گسترده کارگزاری در سراسر جهان اشاره کرد و گفت:

بانک سامان آمادگی دارد از ظرفیت های ارتباطی و اجرایی خود به ویژه امکانات مدیریت بانکداری شرکتی و بانکداری الکترونیک، برای ارائه خدمات به تمام مشتریان استفاده کند.

طاهری بهبهانی گفت که بانک سامان در حال حاضر خدماتی همچون مشاوره تخصصی ارزی، صدور انواع ضمانت نامه های ارزی و گشایش اعتبارات مدت دار در اختیار مشتریان قرار می دهد.

منبع: کجارو / sb24.com
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2092

به "امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان خرید بلیت هواپیمایی ترکیش ایرلاین با کارت های شتابی فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید