اهداف حضور ایران در 2 نمایشگاه بین المللی گردشگری 2023 تبیین شد

به گزارش مجله ابوذریون، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر گشته، اهداف حضور ایران در 2 نمایشگاه بین المللی گردشگری 2023 تبیین شد.

اهداف حضور ایران در 2 نمایشگاه بین المللی گردشگری 2023 تبیین شد

نمایشگاه گردشگری فیتور از 28 دی 1401 برابر با 18 ژانویه 2023 به مدت 5 روز در مرکز نمایشگاه های شهر مادرید در اسپانیا برپا خواهد شد.

بعلاوه نمایشگاه گردشگری MITT مسکو از 16 تا 18 مارس 2023 -25 تا 27 اسفند 1401 در محل نمایشگاهی CROCUS EXPO در مسکو دایر خواهد شد.

در همین چارچوب کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با همکاری اداره کل بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کارگاه آموزشی اصول بازاریابی و حضور در مجامع بین المللی گردشگری را با حضور شرکت کنندگان در نمایشگاه های بین المللی گردشگری خارج از کشور برگزار کرد.

در این کارگاه که در موزه ملی ایران برگزار گردید، مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و هتلداران که به نمایندگی از سوی کنشگران و فعالان صنعت گرشگری ایران با حضور هدفمند در نمایشگاه های بین المللی فیتور اسپانیا 2023 و سفر و هتلداری مسکو MITT 2023، ظرفیت های گردشگری، سرمایه گذاری ایران را معرفی و برای و جذب گردشگران خارجی به کشور کوشش خواهند کرد، حضور داشتند.

لیلا اژدری، مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی وزارت میراث فرهنگی در این کارگاه آموزشی اهداف ایران در نمایشگاه های بین المللی را تبیین کرد.

در ادامه نیز کارگاه های آشنایی با بازاریابی در نمایشگاه های خارجی و آموزش آداب معاشرت و الگوی رفتاری در مناسبت ها، رویدادها و مجامع بین المللی برگزار گردید.

محمدحسین صوفی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی هم در این جلسه آموزشی با تاکید بر لزوم حضور قدرتمند و با شکوه نمایندگان صنعت گردشگری کشور در نمایشگاه های بین المللی گردشگری، شرکت در این گونه رویدادها را راهی موثر و سازنده در راستای نمایش تصویر واقعی از ظرفیت های بیشمار کشورمان و برطرف ایران هراسی در میان جوامع مختلف جهان دانست.

در این کارگاه آموزشی قرعه کشی محل استقرار نمایندگان گردشگری و شرکت های خدمات مسافرتی حاضر در پاویون ایران در نمایشگاه های بین المللی گردشگری برگزار و محل استقرار هر یک از شرکت ها جانمایی شد.

منبع: همگردی
انتشار: 9 بهمن 1401 بروزرسانی: 9 بهمن 1401 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2345

به "اهداف حضور ایران در 2 نمایشگاه بین المللی گردشگری 2023 تبیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهداف حضور ایران در 2 نمایشگاه بین المللی گردشگری 2023 تبیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید