برخورداری: رقیبان ما همه المپیکی هستند، میزبانی اندونزی ضعیف است

ملی پوش تیراندازی ایران گفت: نسبت به دوره های قبل که در مسابقات آسیایی حضور داشتم اندونزی میزبانی ضعیفی دارد و دهکده ورزشکاران اصلا مناسب نیست.

برخورداری: رقیبان ما همه المپیکی هستند، میزبانی اندونزی ضعیف است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، ابراهیم برخورداری، نماینده کشورمان در رشته میکس و تپانچه 10 متر درباره وضعیت کاروان تیراندازی و آمادگی خودش برای این رقابت، گفت : خدا را شکر تمام کارهای لازم را انجام دادیم و امروز تمرینات رسمی مان را برگزار کردیم. تکنیک هایی که لازم بود را مرور و با مربی و هم تیمی ام هانیه رستمیان هماهنگ شدیم . بیش تر سعی کردیم تکنیک هم دیگر را درک کنیم تا اگر توانستیم ان شاء الله به فینال برسیم.

او درباره حریفان خودش در این رقابت ها هم، گفت : رقابت در این دوره کارسختی است. کشورهایی مثل چین، اندونزی و کره شمالی حریفان قدرتمندی هستند و افرادی که اعزام کردند به نظرم نفرات سرسختی هستند، امیدوارم فردا روز خوبی برای همه تیراندازها باشد، به خصوص برای ایران.

وی ادامه داد: در تپانچه بادی مردان پنج نفر المپین در این مسابقات حضور دارند که مدال المپیک دارند. سطح مسابقات آسیایی به خصوص برای تپانچه سطح آسیا نیست، بلکه در سطح المپیک است. رقابت با این حریفان کار ساده ای نیست.

تیرانداز ملی پوش کشورمان درباره پیش بینی اش برای ثبت رکورد و مدال آوری در این رقابت ها، گفت : تیراندازان ایرانی به فکر این هستند که عملکرد خوبی داشته باشند، عملکرد خوب قطعا مدال آوری را به همراه دارد. مطمئن باشید کسی به این فکر نمی کند که می تواند مدال بگیرد یا نه. چون اگر به این موضوع فکر نمایند قطعا روی عملکردشان تاثیر می گذارد. به همین دلیل می دانم تیراندازها در حال حاضر به عملکرد خوب فکر می نمایند و قطعا با این روش به نتیجه دلخواه می رسند.

برخورداری درباره میزبانی اندونزی در این رقابت ها گفت : نسبت به دوره های قبل که در مسابقات آسیایی حضور داشتم اندونزی میزبانی ضعیفی دارد. دهکده ورزشکاران اصلا مناسب نیست. مکان استراحت مان واقعا وحشتناک است و به زور می توانیم بخوابیم. گرمای هوا خیلی زیاد است. ما به این گرما عادت نداریم و روی عملکردمان تاثیر گذاشته است. فقط در سالن 10 متر کولر دارد که می توان خوب تمرین کرد. سالن 50 و 25 متر هم واقعا طاقت فرسا است. امیدوارم بچه ها بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "برخورداری: رقیبان ما همه المپیکی هستند، میزبانی اندونزی ضعیف است"

هدیه کاظمی یکی از پاروزنانی است که شانس مدال در اندونزی دارد. او پبش از ترک ایران و حضور در پالمبانگ محل برگزاری بازی های آسیایی تاکید نمود که به کسب بهترین نتیجه امیدوار است.

به گزارش خبرنگاران به نقل از میراث فرهنگی استان کرمان، غلامرضا فرخی گفت: در پروژه مرمتی مسجد امام کرمان، ایوان اصلی، گنبد خانه و برخی از تزئینات وابسته به معماری این مسجد مورد مرمت و بازسازی قرار می گیرد.

نورپردازی و سیستم روشنایی در پایگاه جهانی بیابان لوت از محل اعتبارات ملی اجرا شد. این پروژه شامل نورپردازی محوطه، اتاق‌ها و نمای بیرونی پایگاه جهانی بیابان لوت می‌شود.

به "برخورداری: رقیبان ما همه المپیکی هستند، میزبانی اندونزی ضعیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با برخورداری: رقیبان ما همه المپیکی هستند، میزبانی اندونزی ضعیف است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید