تپه های سینمایی و دریاچه ها در Ubari، لیبی

Ubari ( یا Awbari ) , لیبی . مرکز منطقه وادی , شهر واحه یک گوهر زیبا و زیبا در پهنه وسیع و خالی جنوب صحرا است . شهر بربر " بربر " , در میان تپه‌های شنی و دریاچه‌ها , که ارزش طلای خود را دارد , پخش شده‌است .

تپه های سینمایی و دریاچه ها در Ubari، لیبی

خط ساحلی شاداب درختان نخل را نیز در بر دارد که باعث می‌شود این درخت به نظر بسیار سینمایی برسد . آن‌هایی که در یک سیاحت اکتشافی در بیابان به سر می‌برند , پس از اینکه بسیار refreshing هستند , آب‌تنی در دریاچه‌ها را پیدا می‌کنند . اسکان Ubari گروهی متشکل از حدود 20 دریاچه و ویرانه‌های روستاهای باستانی را متحد ساخت .
چرا به آنجا بروی ?
یک مکان واقعا منحصر به فرد که دارای اهمیت تاریخی و تاریخی است . تورها در دسترس هستند . نزدیک دریاچه Gebraoun می‌توانید تجهیزات اسکی شنی پیدا کنید .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
Ubari در فاصله 120 کیلومتری یافت می‌شود . توریست‌ها از اتومبیل رانده می‌شوند . همچنین فرودگاه نظامی Ubari وجود دارد که اخیرا توسط آژانس‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌است که safaris را در لیبی سازمان دهی می‌کند .

اخبار و مقالات مرتبط با "تپه های سینمایی و دریاچه ها در Ubari، لیبی"

Quirang , Trotternish ریج , جزیره , اسکاتلند . بزرگ‌ترین جزیره اسکاتلند به خاطر مناظر خیره‌کننده , قلعه‌های قدیمی و شگفتی‌های طبیعی مشهور است . - یک landslip - یکی از آنهاست . زمین لغزش هنوز در حال حرکت است در نتیجه به طور مداوم در مسیر حرکت می‌کند .

تفریحگاه Manta , جزیره Pemba , مجمع‌الجزایر زنگبار . میکاییل Genberg یک هنرمند است که هنر را برای عموم ایجاد می‌کند . او اولین هتل زیر آب خود را چهارده سال پیش در سوئد انجام داد . حالا او ایده‌های شگفت‌انگیز خود را در سراسر جهان منتشر می‌کند . این اولین هتل زیر آب در آفریقا است .

شبه‌جزیره Fanad , شهرستان Donegal , ایرلند . Fanad مثل جزیره‌ای در اقیانوس اطلس قرار دارند و برخی مناظر شگفت‌انگیز را ارائه می‌دهد . همچنین ساحل پرچم آبی در خلیج Ballymastocker دارد که اغلب به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان توسط مجلات ذکر می‌شود . حتی خرابه‌های باقیمانده از دیوار بزرگ روم...

به "تپه های سینمایی و دریاچه ها در Ubari، لیبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تپه های سینمایی و دریاچه ها در Ubari، لیبی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید