حمله مارول به باکس آفیس با اسلحه چینی ، شانگ چی سریعتر از F9

به گزارش مجله ابوذریون، درخشش فیلم شانگ چی با فروش 71.4 میلیون دلاری در اولین آخر هفته اکرانش این فیلم را فراتر از F9 قرار داد.

حمله مارول به باکس آفیس با اسلحه چینی ، شانگ چی سریعتر از F9

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ورایتی، شانگ چی و افسانه ده حلقه فیلم ابرقهرمانی تازه مارول با اکرانی خیره کننده در اولین آخر هفته اکرانش 71.4 میلیون دلار فروش کرد و انتظار می رود با توجه به تعطیلات چهار روزه روز کارگر بتواند این فروش را به 83.5 میلیون دلار برساند.

با توجه به میزان فروش 3 روزه این فیلم و مقایسه آن با دیگر فیلم های پرفروش دوران کرونا، باید گفت این فیلم درست پشت سر بیوه سیاه قرار می گیرد که در 3 روز نخست اکرانش 80.3 میلیون دلار فروخت و همین طور از فیلم نهم سریع و خشمگین جلو می زند که 70 میلیون دلار در 3 روز اول اکرانش فروش کرد.

در عین حال این رقم رکورد خوبی برای تعطیلات روز کارگر محسوب می شود، زیرا بهترین رکورد را که هالووین در سال 2007 کسب کرده بود فروشی 30.6 میلیون دلاری در همین بازه بود.

بر خلاف بیوه سیاه فیلم شانگ چی تنها در سینما ها اکران می شود و در سرویس های آنلاین برای تماشا گذاشته نشده است؛ در حالی که بیوه سیاه شیوه ای ترکیبی از نمایش در سینما ها و نمایش آنلاین را انتخاب کرده بود.

استقبال شدید از شانگ چی می تواند بر روشی که دیزنی ماجرا های ابرقهرمانی خود را در دوران کووید ارایه می کند اثر بگذارد.

این فیلم درباره یک قاتل سابق است که باید با میراث شومی که از پدرش به جای مانده مبارزه کند و سندیکای جنایی را که وی به جای گذاشته از بین ببرد. در این فیلم نقش اصلی را سیمو لیو بازیگری که قبلاً در سریال طنز کانادایی بازی کرده بود، برعهده دارد.

در مکان دوم گیشه فیلم اول هفته پیش یعنی کندی من جای دارد که در این تعطیلات سه روز آخر هفته 10.5 میلیون دلار فروش کرده و با محاسبه فروش امروز آن احتمالاً باید فروش آن در 10 روز اکرانش به بیش از 41 میلیون دلار برسد که برای فیلمی که با بودجه 25 میلیون دلاری ساخته شده رقم مناسبی است.

مرد آزاد با فروش 8 میلیون دلار در هفته اخیر، در جایگاه سوم از نظر فروش قرار گرفته است و در مجموع 91 میلیون دلار فروش کرده است. گشت و گذار در جنگل و سگ های نگهبان هم با 3.9 و 3.6 میلیون دلار در مجموع فهرست 5 فیلم پرفروش هفته را تکمیل می کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 شهریور 1400 بروزرسانی: 17 شهریور 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1929

به "حمله مارول به باکس آفیس با اسلحه چینی ، شانگ چی سریعتر از F9" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مارول به باکس آفیس با اسلحه چینی ، شانگ چی سریعتر از F9"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید