دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم

به گزارش مجله ابوذریون، علی نبیان عصر شنبه در حاشیه کلنگ زنی پروژه 48 واحدی مسکن مهر در رفسنجان گفت: یکی از موارد مهمی که در دوره جدید وزارت راه و شهرسازی با حضور اسلامی مقام عالی وزارت در دستور کار دارد و دستور رئیس جمهور است اتمام تمام پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور می باشد.

دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم

وی ادامه داد: عزم وزارت راه این است که پروژه ها را با سرعت مناسب پیش ببریم و مساکن مهری که در سطح کشور وجود دارد در شهرهای زیر 25 هزار نفر با حضور همکاران بنیاد مسکن و شهرهای بالای 25 هزار نفر توسط سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی انجام گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عزم مجموعه وزارت راه اتمام تمام پروژه ها سال آینده است، بیان کرد: سال آینده سال اتمام پروژه های مسکن مهر مگر پروژه هایی که مشکل حقوقی دارند است.

نبیان توضیح داد: دغدغه به حق مردم را در زمینه مسکن مهر رفع خواهیم کرد و یکی از مسائلی که داریم بحث زمین است که کمبود داریم.

وی در مورد پروژه امروز که در رفسنجان کلنگ زنی شد، گفت: هفت هزار و 200 متر مربع از محل زمین های سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه است که 48 واحد در آن احداث می گردد.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن در مورد مسائل پلاک 2094 که حدود 40 سال برای مردم رفسنجان از ناحیه آن مشکل ایجاد شده است نیز شرح داد: این موضوع حتما پیگیری می گردد و به هر طریق ممکن رفع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 146

به "دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید