دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم

به گزارش مجله ابوذریون، به گزارش خبرنگاران، علی نبیان عصر شنبه در حاشیه کلنگ زنی پروژه 48 واحدی مسکن مهر در رفسنجان گفت: یکی از موارد مهمی که در دوره جدید وزارت راه و شهرسازی با حضور اسلامی مقام عالی وزارت در دستور کار دارد و دستور رئیس جمهور است اتمام تمام پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور می باشد.

دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم

وی ادامه داد: عزم وزارت راه این است که پروژه ها را با سرعت مناسب پیش ببریم و مساکن مهری که در سطح کشور وجود دارد در شهرهای زیر 25 هزار نفر با حضور همکاران بنیاد مسکن و شهرهای بالای 25 هزار نفر توسط سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی انجام گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه عزم مجموعه وزارت راه اتمام تمام پروژه ها سال آینده است، بیان کرد: سال آینده سال اتمام پروژه های مسکن مهر مگر پروژه هایی که مشکل حقوقی دارند است.

نبیان توضیح داد: دغدغه به حق مردم را در زمینه مسکن مهر رفع خواهیم کرد و یکی از مسائلی که داریم بحث زمین است که کمبود داریم.

وی در مورد پروژه امروز که در رفسنجان کلنگ زنی شد، گفت: هفت هزار و 200 متر مربع از محل زمین های سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه است که 48 واحد در آن احداث می گردد.

رئیس سازمان ملی زمین و مسکن در مورد مسائل پلاک 2094 که حدود 40 سال برای مردم رفسنجان از ناحیه آن مشکل ایجاد شده است نیز شرح داد: این موضوع حتما پیگیری می گردد و به هر طریق ممکن رفع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 146

به "دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه مردم در زمینه مسکن مهر را رفع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید