اخبار سیاسی

طراحی سایت: افتتاح اولین سایت 5G در دولت سیزدهم به وسیله ایرانسل

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظهر روز سه شنبه 9 آذر 1400، طی مراسم بازدید از ساختمان مرکزی ایرانسل، نخستین سایت نسل پنج تلفن همراه در دوران وزارت خود را به صورت آنلاین افتتاح کرد. در این مراسم، بعلاوه برای اولین بار در ایران، خدمات...

16 آذر 1400

تور ارزان اروپا: اروپا به فاجعه ای انسانی در مرزهای شرقی خود نزدیک می گردد

نهادهای امدادی با توجه به شرایط بد پناهندگان در منطقه ها مرزی لهستان با بلاروس در سایه سیاست های سختگیرانه ورشو و سکوت اروپا، درباره وقوع یک فاجعه انسانی در نزدیکی مرزهای این اتحادیه هشدار می دهند.

10 آذر 1400

بررسی شرایط رنو کولئوس در بازار ایران

این روزها خبرهای بسیاری پیرامون واردات خودرو منتشر می شود، اما با توجه به اظهار نظر وزیر صمت و برگشت طرح به مجلس از سوی شورای نگهبان، به نظر تا پایان سال جاری خودروی جدیدی وارد نخواهد شد.

19 آبان 1400

مسئولیت اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به موتورچی تفویض شد

با حکم دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وظایف و اختیارات وی در مورد اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در این وزارتخانه، به سید مرتضی موتورچی، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تفویض شد.

8 آبان 1400

همکاری فناورانه ایران و بوسنی توسعه می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی،سیاوش ملکی فر معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در راس هیاتی تجاری به بوسنی و هرزگوین رفت. وی در نشتی با رئیس اتاق بازرگانی بوسنی و هرزگوین، رئیس اتاق بازرگانی فدراسیون بوسنی و رئیس اتاق بازرگانی...

8 آبان 1400

سود 1500 تومانی دلال از هر قطعه جوجه یک روزه، برنامه افزایش 30 درصدی بهره وری فراوری طیور

مدیر اتحادیه تعاونی های مرغداری در حضور وزیر جهاد کشاورزی در اتاق تعاون گفت: در حالی که کارخانه های فراوری جوجه یکروزه آن را به 5 هزار و 500 تومان می فروشند، اما دلالان جوجه یکروزه را به قیمت 7 هزار تومان به مرغداران تحویل می دهند.

6 آبان 1400

تور ارزان روسیه: اقدام تلافی جویانه روسیه، صدای مقدونیه شمالی را درآورد

وزارت خارجه مقدونیه شمالی، ضمن رد اقدام تلافی جویانه روسیه در اخراج یک عضو سفارت این کشور در مسکو، آن را اقدامی غیرقابل توجیه خواند.

2 آبان 1400

هدر رفتن غذا: کاهش یا بازیافت؟

شهرهای زیادی در سراسر آمریکا و اروپا غذاهای هدر رفته را برای فراوری بیوگاز بازیافت می نمایند.، یک انرژی تازه که برای فراوری گرمایش و برق از آن استفاده می گردد. هدف این کار کاهش انتشار کربن است. اما مطالعات اخیر در حوزه

25 مهر 1400

لزوم حضور فعال رگولاتوری در آنالیز طرح حمایت از حقوق کاربران

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور در جمع مدیران و معاونان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حضور یافت و از بخش های مختلف این سازمان تماشا کرد. در این ملاقات، رئیس سازمان و معاونان گزارشی از اقدامات اجرا شده در سازمان و...

17 مهر 1400

مخازن 199 سد کشور حداقل آب را دارد

تهران (پانا) - معاون آب و آبفای وزیر نیرو می گوید سال آبی گذشته با 37 درصد کاهش بارندگی در مقایسه با میانه 52 سال گذشته به انتها رسید و می توان این سال را خشک ترین سال نیم قرن اخیر نامید.

15 مهر 1400

تور ارمنستان: صحبت های علی اف احساسی و به تحریک خبرنگار بوده ، بیشتر بازار ارمنستان در اختیار ترکیه است

پاک آیین گفت:بخش خصوصی ترکیه قسمت اعظمی از بازار ارمنستان را در دست دارد و اگر آذربایجان اعتراضی داشته باشد باید به ترکیه وارد کند، نه جمهوری اسلامی.

14 مهر 1400

تور چین ارزان: چین: کوشش برای سرکوب کشورهای در حال توسعه محکوم به شکست است

وزیر امور خارجه چین گفت هر گونه کوشش برای سرکوب کشورهای در حال توسعه با هر روشی، محکوم به شکست است.

13 مهر 1400

درخواست نخست وزیر کویت از ایران

ایسنا نوشت:نخست وزیر کویت از ایران خواست که اقدامات جدی برای اعتمادسازی با جامعه بین المللی اتخاذ کند.

11 مهر 1400

ایزد مهرآفرین: تلویزیون دوست ندارد مردم بدانند سالن های سینما باز هستند

خبرآنلاین/ ایزد مهرآفرین، کارشناس و منتقد سینما معتقد است عدم رغبت تلویزیون برای پخش تیزر فیلم ها و عدم همکاری اش برای اطلاع رسانی عمومی درمورد باز بودن سالن های سینما را می توان به پایکوبی آن رسانه بر پیکر نیمه جان سینمای ایران دانست.

10 مهر 1400

چین لیست 100 مورد مداخله آمریکا در هنگ کنگ را منتشر کرد

چین فهرستی از 100 مورد مداخله آمریکا در امور داخلی هنگ کنگ را منتشر کرد و به مقامات واشنگتن هشدار داد که به راهبرد فعلی خود علیه چین سرانجام دهند.

10 مهر 1400

تاشکند میزبان نشست کمیسیون مشترک دولتی ترکمنستان و ازبکستان

شانزدهمین نشست کمیسیون مشترک دولتی ترکمنستان و ازبکستان در تاشکند با حضور مقامات ارشد دو کشور برگزار گشت.

28 شهریور 1400

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ساعاتی دیگر وارد تهران می گردد

تهران (پانا) - مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در صدر هیاتی برای ملاقات و گفت وگو درباره همکاری های ایران و آژانس امشب در سفری یک روزه وارد تهران می گردد.

22 شهریور 1400

حقوق کارکنان دولت کاهش می یابد؟

به گزارش خبرنگاران، چندی پیش مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه در یک برنامه تلویزیونی از ضرورت کاهش ولخرجی های دولت و کاهش حقوق مدیران و نجومی بگیران خبر داده بود.

13 شهریور 1400

دولت سیزدهم در برابر دیدگاه های کارشناسی گوش شنوا داشته باشد

مدینه فاضله بخش خصوصی را نمی توان جدای از منافع جامعه و کل ملت ایران دانست و باید تاکید کرد که آنچه امروز مردم و فعالان اقتصادی برای تحقق توسعه اقتصادی دنبال می کنند توجه به زیرساخت های تولید و تجارت با رویکرد توسعه ای است.

30 مرداد 1400

پیغام سفیر ایران در پکن در یکصدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین

سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن در توئیتی یکصدمین سالگرد حزب کمونیست چین و دستاوردهای این کشور در حوزه های مختلف را تبریک گفت.

10 مرداد 1400
تعداد: (485)