فرناندو دخسوس: در مورد جدایی از ماشین سازی صحبتی ندارم، برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم

به گزارش مجله ابوذریون، فرناندو دخسوس، دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: صندلی سیزدهمی برای ما خوب نیست و در نیم فصل دوم برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم.

فرناندو دخسوس: در مورد جدایی از ماشین سازی صحبتی ندارم، برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم

فرناندو دخسوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله ابوذریون در واکنش به اینکه گفته می گردد با پیشنهاد چند تیم لیگ برتری روبه رو شده است و محتمل است از این تیم جدا گردد، گفت: من در مورد جدایی از ماشین سازی صحبتی ندارم و معمولاً روی چنین خبرهایی تمرکز نمی کنم. بازیکن باید تفکر حرفه ای داشته باشد. من اینجا راحت هستم و کوشش می کنم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. تمرکزم روی تیم خودم است و به مسائل دیگر اهمیتی نمی دهم.

وی در مورد عملکرد تیمش در نیم فصل اول لیگ برتر و قرار دریافت ماشین سازی در رده سیزدهم جدول تأکید کرد: ما نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و این موضوع دلایل زیادی داشت. از این صندلی راضی نیستیم و در نیم فصل دوم برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم. باید خودمان را در جدول بالا بکشیم و اگر بدشانس نباشیم قطعاً نتایج خوبی خواهیم گرفت. در نیم فصل اول مصدومیت بازیکنان هم شرایط را برای ما سخت کرد، ولی امیدوارم در نیم فصل دوم چنین اتفاقاتی برای تیم ما رخ ندهد.

دروازه بان ماشین سازی در پاسخ به این پرسش که در این فصل کدام تیم مدعی اول قهرمانی است، گفت: چیزی در این زمینه قابل پیش بینی نیست. شما دیدید که سه تیم بالای جدول در خاتمه نیم فصل اول هم امتیاز شدند و این نشان می دهد که رقابت بین مدعیان فشرده است. به نظر من سرنوشت قهرمانی باز هم به یکی دو هفته آخر کشیده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 127

به "فرناندو دخسوس: در مورد جدایی از ماشین سازی صحبتی ندارم، برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرناندو دخسوس: در مورد جدایی از ماشین سازی صحبتی ندارم، برای رسیدن به یک صندلی مطمئن می جنگیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید