قمری: خدایاری بی کفایت است، سازمان لیگ دوچرخه سواری به صورت گروهی اداره می گردد

به گزارش مجله ابوذریون، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: خدایاری ملی پوش دوچرخه سواری مدیریت فدراسیون را بی کفایت می داند، در صورتیکه خود او عملکرد ضعیفی داشته است.

قمری: خدایاری بی کفایت است، سازمان لیگ دوچرخه سواری به صورت گروهی اداره می گردد

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درگفت و گو با ، درباره گلایه های خدایاری، ملی پوش دوچرخه سواری اعلام کرد: این ملی پوش می گوید فدراسیون دوچرخه سواری در حوزه مدیریتی بی کفایت است، باید بگویم که این بی کفایتی مربوط به این ملی پوش است. خدایاری حتی با وجود بهترین شرایط نتوانست در رقابت های آسیایی نتیجه خوبی کسب کند.

او گفت: بخشی از اظهارات فرزاد خدایاری ملی پوش دوچرخه سواری به حق است، چرا که یک رکابزن درآمد خود را از حضور در رقابت های بین المللی به دست می آورد. به علت ویروس کرونا بیشتر رقابت های بین المللی لغو شد و حتی فدراسیون جهانی هم دچار مشکل اقتصادی شده است. فدراسیون دوچرخه سواری نمی تواند مسائل ورزشکاران را پس از ازدواج حل نماید و به نظر من خدایاری سنش بالا رفته است. با توجه به اینکه این ملی پوش متاهل شده است، باید برای روز های پس از ورزش حرفه ای خود فکری کند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سوار اعلام کرد: بهترین اتفاقات در دوچرخه سواری کوهستان در زمان مدیریت من اتفاق افتاده است. در بخش بانوان، آقایان و جوانان توانستیم مدال کسب کردیم. همچنین تیم ملی مربی خارجی داشت و فرزاد خدایاری با همین مربی به اردو های تداکاتی خارجی زیادی رفته است.

او بیان کرد: اگر این ملی پوش در بازی های آسیایی مدال کسب می کرد، می توانست مادام العمر حقوق دریافت کند. خدایاری یک مدال تیمی تایم تریل تیمی کسب نموده است. اگر رکابزنی مسئله ای دارد باید ابتدا با استان خود مشکل را در میان بگذارد. اگر فدراسیون احوال این ملی پوش را نپرسیده، چرا او با ما ارتباط نگرفته است.

قمری گفت: خدایاری در طول این مدت یک نامه برای بیان مسائلش به فدراسیون ارسال ننموده است. او 3 دوچرخه خود را به واسطه فدراسیون دوچرخه سواری داشته و با فروش دوچرخه های خود حدود 90 میلیون تومان پول به دست آورده است. باید این حواشی را کنار گذاشت و به اصل ماجرا پرداخت.

او درباره برگزاری لیگ اظهار کرد: اصفهان برای مرحله اول لیگ برتر دوچرخه سواری درخواست میزبانی داد و فدراسیون هم با توجه به ساختار موجود، با این درخواست موافقت کرد. تا جایی که در حیطه فدراسیون دوچرخه سواری است، لیگ برتر را برگزار خواهیم کرد. البته نمی توان پیش بینی کرد که در روز های آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

قمری گفت: با توجه به کناره گیری وفایی (رئیس سازمان لیگ) تصمیم گرفتیم مسابقات را به صورت گروهی اداره کنیم. ما برای هر رشته یک فرد را به عنوان مسئول انتخاب کردیم. با توجه به این اقدام فدراسیون می توانیم همزمان 3 یا 4 مسابقه را برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درباره آسفالت اطراف مجموعه ورزشی آزادی اعلام کرد: قرار بود روز گذشته شهرداری منطقه 22 عملیات آسفالت کردن دور مجموعه ورزشی آزادی را شروع کند. شهرداری منطقه 22 برای آسفالت کردن دور مجموعه آزادی امروز و فردا می نماید. یک نفر از کارمندان فدراسیون دوچرخه سواری را مسئول نظارت بر این اقدام نموده ام. امیدوارم هر چه زودتر امروز و فردا کردن شهرداری تمام گردد.

او درباره مزاحمت اتوبوس ها در اطراف مجموعه ورزشی آزادی گفت: پلیس راهور چند مرتبه اتوبوس های اطراف مجموعه ورزشی آزادی را جمع آوری کرد. مدیریت استادیوم آزادی محلی را در اختیار پلیس راهور قرار داده است تا اتوبوس ها در آنجا اسکان نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1330

به "قمری: خدایاری بی کفایت است، سازمان لیگ دوچرخه سواری به صورت گروهی اداره می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمری: خدایاری بی کفایت است، سازمان لیگ دوچرخه سواری به صورت گروهی اداره می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید