مدیران آذربایجان غربی با سمن ها همکاری کنند

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به حرکت جهادی اجرا شده در کنترل بیماری کرونا گفت: بخش عمده ای از شرایط پایدار بیماری کرونا در استان مرهون تلاش و همکاری سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی در اقناع مردمی، کمک های مومنانه و تامین اقلام بهداشتی است.

مدیران آذربایجان غربی با سمن ها همکاری کنند

محمدمهدی شهریاری روز پنجشنبه 23 مرداد در مراسم روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی که با حضور معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور و کنندگان برخی تشکل های استانی در استانداری برگزار شد، با تبریک این رویداد به فعالین عرصه سازمان های مردم نهاد شرح داد: به همه مدیران ابلاغ شده تا ضمن همکاری شان و جایگاه سازمانهای مردم نهاد را حفظ کنند. اگر مدیری همکاری لازم را نداشت سازمانهای مردم نهاد اطلاع بدهند.

وی مشارکت اجتماعی را مصداق امنیت ملی، نشاط اجتماعی، رضایت عمومی برای حفظ منافع ملی دانست و گفت: با تحقق مشارکت اجتماعی سرفصل های مهمی چون ایمنی جامعه، کاهش خطر پذیری و نشاط اجتماعی تحقق می یابد.

شهریاری با قدردانی از همراهی مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این امر را مصداق عینی مشارکت اجتماعی دانست و گفت: مردم و سازمان های مردم برای کنترل بیماری کرونا تلاش های قابل تقدیری در حوزه های تامین اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده، بسته های معیشتی و آگاهسازی عمومی از خود نشان دادند.

استاندار آذربایجان غربی نقش سازمان های مردم نهاد در آگاهسازی اجرای مراسمات ماه محرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، چیره نشدن باور بی تفاوتی و عادی شدن شرایط را بسیار برجسته دانست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1320

به "مدیران آذربایجان غربی با سمن ها همکاری کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران آذربایجان غربی با سمن ها همکاری کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید