مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد

به گزارش مجله ابوذریون، تهران (پانا) - مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند با هدف بسترسازی برای کاربردی کردن نوآوری و فناوری در منطقه یک و شناسایی نخبگان و صاحب نظران این حوزه، در موزه پروفسور حسابی وارد فاز اجرایی شد.

مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه اظهار کرد: موزه پروفسور حسابی به عنوان یکی از مراکز شمال تهران در حال تبدیل شدن به مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند است که عملیات اجرایی آن به منظور فراهم کردن بستر لازم جهت فعالیت استارتاپ ها، شروع شده است.

او توضیح داد: عملیات بازسازی، تعمیر و تجهیز طبقه چهارم این موزه شامل کفسازی، نصب شیشه های سکوریت، تاسیسات و تجهیزات برقی و همچنین افزایش دو دستگاه آسانسور به منظور جابجایی موزه موجود از طبقه سوم به چهارم و جایگزینی استارتاپ ها، در طبقه سوم در دستور کار معاونت فنی و عمرانی منطقه یک قرار گرفته است.

موسوی اضافه کرد: به منظور تقویت ایمنی در ساختمان موزه، اجرای عملیات تجهیز موزه، کتابخانه و سایر طبقات موجود در ساختمان ضلع شرقی جهت اعلام و اطفای حریق و مانیتورینگ مجموعه با استفاده از دوربین های مداربسته در محوطه داخلی و خارجی نیز در دست انجام است.

شهردار منطقه یک مطرح نمود: سیستم پیش بینی شده جهت کتابخانه مجموعه با توجه به ارزش تاریخی آن سیستم پیشرفته اعلام و اطفای حریق آن اتوماتیک خواهد بود.

موسوی خاطر نشان کرد: مرکز نوآوری شهرداری منطقه یک، بستر مناسبی برای استفاده از مجموعه های نوآور و خلاق در جهت هوشمندسازی فرآیندها و ابزارهای موجود برای برطرف مسائل و معضلات شهری خواهد بود تا با حمایت از شکل گیری ایده های نو، شاهد ارائه خدمات بهتر و کیفی تری به شهروندان باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1655

به "مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در شمال تهران، وارد فاز اجرایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید