واکنش پرویز هادی به صحبت های رئیس فدراسیون: تا زمانی که در کشتی این مدیریت حاکم است دیگر مسابقه نمی دهم!

به گزارش مجله ابوذریون، دارنده مدال برنز دنیا گفت: به احترام همه مو سپیدان تا زمانی که کشتی با این مدیریت اداره می گردد دیگر در مسابقات شرکت نمی کنم.

واکنش پرویز هادی به صحبت های رئیس فدراسیون: تا زمانی که در کشتی این مدیریت حاکم است دیگر مسابقه نمی دهم!

به گزارش ، پرویز هادی ملی پوش سابق تیم کشتی آزاد ضمن ابزار تأسف از صحبت های رئیس فدراسیون کشتی در برنامه زنده تلویزیونی ترجیح داد تا زمانی که کشتی در مدیریت افرادی با این نوع تفکرات است، پا روی تشک مسابقات نگذارد.

نفر سوم رقابت های جهانی کشتی آزاد در سال 2018 نسبت به الفاظی که به او نسبت داده شده ابراز ناراحتی کرد و گفت: از تمام هم وطنان عزیزم به ویژه هم زبانانم، که همیشه از من پشتیبانی و حمایت کردند قدردانی می کنم و باید عرض کنم در مصاحبه ای که چندی پیش در مورد مسابقات انتخابی تیم ملی جهت اعزام به المپیک داشتم، هدفم احقاق حق تمامی کشتی گیران بود.

کشتی گیر سنگین وزن ایران با اشاره به شرایط سخت تمرین کشتی گیران برای حفظ آمادگی بدنی در زمان شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: نزدیک به یک سال و نیم گذشته علیرغم محدودیت های بسیار و روبرو با تعطیلی سالن های کشتی، من و همه کشتی گیران مجبور بودیم در فضا های باز، پارک ها، روی چمن و ... تمرینات خود را انجام دهیم، با این امید که در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت و مزد زحمت هایمان را بگیریم.

پهلوان کشور نگاه سلیقه ای را عامل زیر پا گذاردن عدالت اسم کرد و اضافه نمود: ای کاش مسئولان امر شرح شفافی مبنی بر عدم برگزاری مسابقات انتخابی و هم نحوه انتخاب نفرات دعوت شده برای حضور در مسابقات جام تختی به کشتی گیران ارائه نمایند.

دارنده 3 مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا ضمن ابراز تأسف از صحبت های رئیس فدراسیون کشتی، در یک برنامه زنده تلویزیونی، گفت: من در مورد حق خود مانند همه کشتی گیرانی که در شهرستان های مختلف در حال تمرین هستند، صحبت کردم درحالی که رئیس فدراسیون کشتی در برنامه زنده تلویزیونی با ادبیاتی که در شأن ورزش کشتی نبود نسبت به من اظهارنظر کرد.

وی جوانمردی، پهلوانی، عظیم مردی، فروتنی، احترام و اخلاق مداری را سرلوحه رفتار کشتی گیران دانست و گفت: رئیس فدراسیون کشتی علیرغم آنکه باید الگوی همه باشد به صندلی قهرمانی که سال ها باجان و دل برای به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران کوشش نموده توهین می نماید که واقعاً جای تأسف دارد.

دارنده 2 مدال طلای بازی های آسیایی با اشاره به اینکه یکی از مربیان تیم ملی در مصاحبه ای اخیراً اسم نموده است؛ طی شش هفت ماهه گذشته پرویز هادی به اردوی تیم ملی دعوت شده، اما خودش حضور پیدا ننموده است، گفت: درصورتی که مستنداتی از این دعوت وجود دارد، آن را ارائه نمایند.

وی تأکید کرد: به رسم پهلوانی که آن را از عظیمان کشتی آموختم، در پاسخ به توهینی که به من شد سکوت می کنم و نمی خواهم پاسخ رئیس فدراسیون را با اصطلاحاتی که ایشان به کاربرد بدهم، زیرا در شأن و شخصیت من نیست با آن الفاظ صحبت کنم.

پرویز هادی در خاتمه بابیان اینکه دست یکایک هم وطنان عزیزم را می بوسم، اظهار داشت: زمانی که به یک قهرمان ملی توهین می گردد، در حقیقت به همه پیشکسوتان و مدال آوران بی احترامی شده است. من هم به احترام همه مو سپیدان کشتی، ترجیح می دهم تا زمانی که کشتی در مدیریت چنین افرادی با این نوع تفکرات است و اصطلاحات غیرمؤدبانه بر آن حاکم می باشد، در خلوت و در زادگاهم به تمریناتم ادامه دهم و پا روی تشک مسابقه نگذارم. به امید روزی که روحیه پهلوانی و جوانمردی در فدراسیون کشتی مجدداً احیا گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 شهریور 1400 بروزرسانی: 5 شهریور 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1916

به "واکنش پرویز هادی به صحبت های رئیس فدراسیون: تا زمانی که در کشتی این مدیریت حاکم است دیگر مسابقه نمی دهم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پرویز هادی به صحبت های رئیس فدراسیون: تا زمانی که در کشتی این مدیریت حاکم است دیگر مسابقه نمی دهم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید