پشت پرده تهمت به ترانه علیدوستی از کجا آب خورد؟

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران:ترانه علیدوستی که در فضای مجازی فعالیت زیادی ندارد به تازگی دو پست با مضمون اجتماعی در اینستاگرام منتشر کرد که حاشیه های زیادی را به همراه داشت.

پشت پرده تهمت به ترانه علیدوستی از کجا آب خورد؟

ترانه علیدوستی بازیگر مطرح بسیار بی حاشیه چند روز قبل در اینستاگرام دو پست پی در پی به اشتراک گذاشت که باعث شد تهمت هایی از جمله نون به نرخ روز خوردن را به ترانه علیدوستی نسبت دهند. ترانه علیدوستی تنها در صفحه شخصی اش شش میلیون فالور دارد و ترانه علیدوستی هیچ گاه خود را درگیر حواشی نمی کند.ترانه علیدوستی پست هایی را با مضمون اجتماعی منتشر کرد که محتوای این دو پست باعث شد حواشی زیادی برای او به وجود بیاید.

پست اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی

پست های اجتماعی گزنده ترانه علیدوستی باعث شد بعضی آن را برنتابیده و متاسفانه پا از حیطه ادب بیرون نهاده با فحاشی و کلمات سخیف با آن مقابله نموده اند.

اقدامی که به عادت بخشی از جامعه ایرانی بدل شده و از راستا شبکه های مجازی حتی در گستره بین الملل آبرو برای ایرانی باقی نگذاشته است.

این افراد بجای تحلیل و آنالیز خواستگاه آن تنها اقدام به زدن تهمت های بسیار ناروا به این بازیگر مطرح زدند.

نسبت دادن تهمت هایی مانند نون به روز خوردن به بازیگری نظیر ترانه علیدوستی نشان می دهد فحش دهندگان هیچ شناختی از شخصیت او ندارند یا همین طور چشم بسته و کور همه را ترور شخصیتی می نمایند.

منبع :وقت صبح

منبع: رکنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1934

به "پشت پرده تهمت به ترانه علیدوستی از کجا آب خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده تهمت به ترانه علیدوستی از کجا آب خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید