کلاه قرمزی 96 در آستانه کلید خوردن

به گزارش مجله ابوذریون، مدیر شبکه دو سیما گفت: در حال حاضر مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی به سرعت در حال پیش تولید است و طی روزهای آینده وارد مرحله تولید خواهد شد.

کلاه قرمزی 96 در آستانه کلید خوردن

محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره حضور قطعی مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی در نوروز امسال گفت: انشاله نوروز 96 شاهد یکی از جذاب ترین مجموعه های کلاه قرمزی خواهیم بود. وی ادامه داد: در حال حاضر این مجموعه تلویزیونی به سرعت در حال پیش تولید است و طی روزهای آینده وارد مرحله تولید خواهد شد. مدیر شبکه دو سیما بیان داشت: همچنین به رسم هر ساله این مجموعه، امسال هم عروسک های جدیدی در کنار عروسک های دوست داشتنی پیشین قرار می گیرند.

جعفری جلوه با اشاره به اینکه در فضای مجازی شایعه ای مبنی بر عدم حضور عروسک کلاه قرمزی در نوروز 96، نیز گفت: نه این صرفا یک شایعه است. در این سالهای اخیر مرحوم دنیا فنی زاده طوری تدبیر کرده بودند تا آرام آرام افراد و عروسک گردان های دیگری در کنارش، کار او را کامل کنند و در آخرین مجموعه کلاه قرمزی که حضور داشت، برخی از عروسک گردان های دیگر به او کمک می کردند. لذا فنی زاده جای خود را به همکاران خوب دیگرش سپرده بود و به امید خداوند عروسک گردان های خوب دیگری رسالت او را به خوبی ادامه خواهند داد.

وی درباره اینکه این عروسک به کدام عروسک گردان حاضر در این مجموعه تلویزیونی سپرده خواهد شد، نیز گفت: دوستان در مجموعه پیگیر هستند و هیچ مسئله ای بابت این موضوع نیست.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1443

به "کلاه قرمزی 96 در آستانه کلید خوردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاه قرمزی 96 در آستانه کلید خوردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید