یخچالی: مهیای حضور در جام جهانی بسکتبال هستیم، می خواهیم با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم

به گزارش مجله ابوذریون، بهنام یخچالی، بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران گفت: مهیاتر از گذشته برای حضور جام جهانی هستیم و در شرایط روحی و بدنی بهتری هم به سر می بریم.

یخچالی: مهیای حضور در جام جهانی بسکتبال هستیم، می خواهیم با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بهنام یخچالی درباره حضور در اردوهای آماده سازی به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در جام جهانی بسکتبال گفت: ما در تورنمنت های خوبی شرکت کردیم. سطح تورنمنت های روسیه و یونان بالاتر بود، البته این به معنای آن نیست که سطح تورنمنت پرتغال پایین بوده است. به هرحال اروپایی ها سازماندهی خوبی دارند و این رویدادها یاری خوبی به تیم ملی در آستانه جام جهانی کردند.

وی اضافه کرد: ما قبل از برگزاری نخستین دیدار در جام جهانی 2019 دو بازی تدارکاتی دیگر نیز خواهیم داشت تا با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم.

این ملی پوشان بسکتبال همچنین توضیح داد: من در دوره قبلی جام جهانی حضور داشتم، اما شرایط در این دوره متفاوت است و حس و حال بیشتری دیده می گردد. تعداد تیم ها بیشتر شده است و سهمیه المپیک هم در جام جهانی چین توزیع می گردد. همین مسئله باعث شده است تا تیم ها با انگیزه بیشتری راهی این کشور شوند. ما هم مهیاتر از گذشته برای حضور جام جهانی هستیم و در شرایط روحی و بدنی بهتری به سر می بریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 312

به "یخچالی: مهیای حضور در جام جهانی بسکتبال هستیم، می خواهیم با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخچالی: مهیای حضور در جام جهانی بسکتبال هستیم، می خواهیم با صد درصد آمادگی در چین به میدان برویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید