37 موسسه خیریه فیس بوک را تهدید کردند

به گزارش مجله ابوذریون، 37 موسسه خیریه در انگلیس بودجه ای که در شبکه های اجتماعی صرف می شود را کاهش می دهند. این اقدام به دلیل اقدامات ناکافی پلتفرم های اجتماعی برای مقابله با نفرت پراکنی انجام می شود.

37 موسسه خیریه فیس بوک را تهدید کردند

گروهی از موسسات خیریه در انگلیس تهدید کرده اند اگر پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک چالش نفرت پراکنی را حل نکنند، از صرف بودجه در شبکه های اجتماعی می کاهد.

37 موسسه خیریه در انگلیس مشغول بررسی اقدامات شبکه های اجتماعی برای کاهش نفرت پراکنی در پلتفرم های خود هستند. این موسسات اعلام کرده اند تغییرات را به شبکه های اجتماعی پیشنهاد می کنند و آنها هیچ گونه تبعیضی را در پلتفرم های آنلاین تحمل نمی کنند.

این موسسات در بیانیه ای مشترک نوشته اند: به عنوان موسسات خیریه ما متوجهیم که پلتفرم های آنلاین به ما کمک می کنند تا با حامیان و پشتیبانان در کلیه حوزه ها ارتباط برقرار کنیم. اما می دانیم برای متوقف کردن پست هایی که به نفرت و خشونت منجر می شوند، اقدامات لازم انجام نشده است.هیچ فردی نباید در زندگی روزمره اش شاهد پیام های نفرت پراکنانه باشد. اکنون زمان آن فرا رسیده که شبکه های اجتماعی عملکرد بهتری داشته باشند. ما در کنار یکدیگر بودجه ای که در شبکه های اجتماعی صرف می کنیم را بدون تحت تاثیرقرار دریافت قابلیت مان برای ارائه سرویس های مهم، می کاهیم.

این اقدام در حالی انجام می شود که فهرست روزافزونی از شرکت های بزرگ مانند استارباکس، کوکاکولا و آنلیور به کمپیننفرت برای سودآوری را متوقف کنید پیوسته اند و تبلیغات در این شبکه اجتماعی را متوقف کرده اند.

گروه های حمایت از حقوق مدنی معتقدند فیس بوک و شبکه های اجتماعی برای مقابله با نفرت پراکنی و اخبار جعلی اقدامات کافی انجام نمی دهند. درهمین راستا کمپین مذکور تلاشی برای آن است که فیس بوک را وادار کند اقدامات تاثیرگذارتری در این زمینه اتخاذ کند.

این در حالی است که مارک زاکربرگ مدیر ارشد اجرایی فیس بوک نیز به دلیل عدم اقدام درباره این موضوع تحت نقدها زیادی قرار گرفته است.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1251

به "37 موسسه خیریه فیس بوک را تهدید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "37 موسسه خیریه فیس بوک را تهدید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید