احتمال تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا به صورت محدود

به گزارش مجله ابوذریون، وزیر آموزش و پرورش گفت: به علت آنفولانزا ممکن است به صورت محدود تعطیلی هایی داشته باشیم؛ البته این به معنی تعطیل شدن آموزش نیست و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس ها استفاده خواهد شد.

احتمال تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا به صورت محدود

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یوسف نوری گفت: برخی از استان ها به علت شیوع ویروس آنفولانزا، مدارس را در شهر های خود تعطیل نموده بودند. عنوان کردیم مسئولین آن استان ها آنالیز میدانی نمایند که آیا واقعا احتمال ابتلا به آنفولانزا زیاد است که دانش آموزان آسیب و لطمه ببینند.

او ادامه داد: مدیران استان ها باید آنالیز نمایند و اگر گزارش وزارت بهداشت نیز مبنی بر احتمال آسیب به دانش آموزان باشد، شرایط آموزش تغییر خواهد نمود. البته تا به امروز هیچ گاه تجربه تعطیلی به علت شیوع آنفولانزا را نداشته ایم.

او گفت: اگر هم تمام این موارد وجود داشته باشند، تعطیلی وجود ندارد و از شبکه شاد برای برگزاری کلاس ها استفاده خواهد شد.

او ادامه داد: هر تصمیمی باید علتی داشته باشد. علت در ارتباط با آنفولانزا را پزشکان و وزارت بهداشت تشخیص می دهند و آنالیز می نمایند. اگر واقعا دانش آموزان لطمه ببینند، ما راضی نخواهیم بود؛ بنابراین ممکن است که تعطیلی هایی به صورت محدود داشته باشیم. البته این به معنی تعطیل شدن درس و آموزش نیست و دانش آموزان با استفاده از شبکه شاد و آموزش مجازی تحصیل خود را بدون وقفه ادامه خواهند داد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1401 بروزرسانی: 8 آبان 1401 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2303

به "احتمال تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا به صورت محدود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعطیلی مدارس به علت شیوع آنفولانزا به صورت محدود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید