افزایش 34 درصدی تعرفه اینترنت چگونه محاسبه شد؟ ، معاون سازمان تنظیم مقررات: نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود

به گزارش مجله ابوذریون، ایسنا: معاون راهبردی و توسعه بازار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: آنالیز های مختلفی درباره نحوه محاسبه افزایش تعرفه انجام شد اما نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود تا آن چیزی که مصوب می گردد، نزدیک به نرخ تورم باشد.

افزایش 34 درصدی تعرفه اینترنت چگونه محاسبه شد؟ ، معاون سازمان تنظیم مقررات: نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود

مهدی روحانی نژاد درباره مبنای درصد افزایش تعرفه اینترنت اظهار کرد: آنالیز های مختلفی از این جهت که اپراتورها چقدر هزینه برای توسعه شبکه خود احتیاج دارند انجام شد.

وی اضافه کرد: بعلاوه اپراتورها متناسب با درآمدی که دارند چه اندازه افزایش می توانند هزینه را پوشش دهند. در کنار موارد گفته نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود تا آن چیزی که مصوب می گردد نزدیک به نرخ تورم باشد.

روحانی نژاد که در یک گفت وگوی تلویزیونی سخن می گفت، تأکید کرد: طبیعتا کمتر از نرخ تورم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که هزینه اپراتورها باشد به همین علت افزایش تعرفه 34 درصد است.

تعرفه های اینترنت پس از چند سال و به علت درخواست اپراتورها و پذیرفتن شروط سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 34 درصد افزایش یافت.

منبع: انتخاب
انتشار: 12 دی 1402 بروزرسانی: 12 دی 1402 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 2448

به "افزایش 34 درصدی تعرفه اینترنت چگونه محاسبه شد؟ ، معاون سازمان تنظیم مقررات: نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 34 درصدی تعرفه اینترنت چگونه محاسبه شد؟ ، معاون سازمان تنظیم مقررات: نرخ تورم برای ما بسیار مهم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید