انتقال دانش و تجربه از عوامل مهم جانشین پروری

به گزارش مجله ابوذریون، حمید فتاحی بهره گیری از نیرو های جوان را از اهداف مهم برشمرد شرکت ارتباطات زیر ساخت برشمرد.

انتقال دانش و تجربه از عوامل مهم جانشین پروری

به گزارش خبرنگار ، حمید فتاحی در جلسه شورای اداری مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت، گفت: صرفه جویی و کاهش هزینه ها محور برنامه ریزی برای سال آینده است و در این خصوص باید بودجه در شرکت بویژه در استان ها به صورت هدفمند، کارا و اثربخش صرف شود.

او افزود: برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکاران برای نگهداری زیرساخت های ارتباطات در استان ها حرکت بزرگی بود که با شرایط سالم، شفاف و منطبق با مقررات در آذر ماه سال جاری انجام شد.

فتاحی بهره گیری از نیرو های جوان برای اهداف مدیریت را جزء اهداف اصلی برنامه های شرکت برشمرد و گفت: باید با برنامه ریزی صحیح و درست ضمن انتقال دانش و تجربه از نیرو های کارآمد و زبده قدیمی به نسل جوان، فرآیند جانشین پروری نیز انجام شود.

رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، بر استفاده از پتانسیل و ظرفیت های بخش خصوصی و تعامل حداکثری بین بخش خصوصی و دولتی، ضرورت همکاری های متقابل و سازنده زیرساخت با ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، در ادامه این جلسه تکریم و تجلیل از خدمات هاشمی معاون سابق فناوری اطلاعات مدیرعامل، رادکانی معاون سابق فنی مدیرعامل و نظر پور مدیر ارتباطات زیر ساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استان ها، برگزارشد. در پایان این مراسم حکم انتصاب آغ بیات به عنوان معاون فنی و اصغریان به عنوان معاون فناوری اطلاعات به آنان اهداء شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 846

به "انتقال دانش و تجربه از عوامل مهم جانشین پروری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال دانش و تجربه از عوامل مهم جانشین پروری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید