تبیین دستاورد های جهاد دانشگاهی در برنامه الگو

به گزارش مجله ابوذریون، شبکه چهار سیما به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی ویژه برنامه الگو را روی آنتن می برد.

تبیین دستاورد های جهاد دانشگاهی در برنامه الگو

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات اقامت تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه فرهنگی مجله ابوذریون، گروه دانش شبکه چهار سیما در آستانه چهلمین سالگرد تأسیس جهاد دانشگاهی از 12 تا 16 مرداد ماه ویژه برنامه پنج قسمتی الگو را پخش می نماید.

این برنامه در مدت زمان 45 دقیقه با اجرای شهریار ربانی به تبیین دستاورد های جهاد دانشگاهی طی چهار دهه فعالیت در حوزه های مختلفی همچون؛ پژوهش و فناوری، فرهنگی، آموزش و تجاری سازی می پردازد.

مهمان اولین قسمت از برنامه تلویزیونی الگو که روز یکشنبه 12 مرداد ساعت 17 پخش می گردد، سیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی خواهد بود و درباره دستاورد ها و چشم انداز های جهاد دانشگاهی صحبت خواهد نمود.

برنامه دوم با حضور محمدرضا پورعابدی، معاون پژوهش و فناوری جهاد پخش می گردد و همچنین عبدالحسین شاهوردی، رئیس پژوهشگاه رویان، محمدرضا صادقی، رئیس پژوهشگاه ابن سینا، حمید آب روشن، رئیس جهاد دانشگاهی علم و صنعت، حبیب الله اصغری، رئیس جهاد دانشگاهی خواجه نصیر و سیدرضا شاکری از پژوهشگاه علوم انسانی میهمان برنامه خواهند بود.

سومین قسمت از برنامه الگو میزبان عیسی علیزاده، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خواهد بود و به معرفی معاونت فرهنگی و زیرمجموعه های آن نظیر ایسنا، ایکنا و ... خواهد پرداخت.

در برنامه چهارم، باحضور محمدصادق بیجندی، معاون آموزش جهاد دانشگاهی درخصوص آموزش عالی، دوره های کوتاه مدت و آزمون های گوناگون و دستاورد ها و چشم انداز پیش رو تبادل نظر می گردد.

برنامه پنجم همزمان با سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی که 16 مرداد ماه است باحضورسیدحمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی روی آنتن می رود و درباره تجاری سازی در جهاد دانشگاهی و مراکز رشد و پارک های علم و فناوری گفت گو می گردد.

لازم به ذکر است در هر برنامه علاوه بر حضور یکی از معاونان جهاد دانشگاهی، گزارش هایی از زیرمجموعه های معاونت مورد نظر نیز پخش خواهد شد.

در پی فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی، جهاددانشگاهی در جلسه ای مورخ 16/05/1359 به منظور تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب فرهنگی به عنوان یک نهاد انقلابی و برخاسته از انقلاب فرهنگی تشکیل شد. جهاددانشگاهی هم اکنون در حوزه های پژوهش و فناوری، فرهنگ، آموزش، کارآفرینی و اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی در حال فعالیت است.

برنامه الگو به تهیه کنندگی مرجان بیات از روز یکشنبه 12 مردادماه تا روز پنجشنبه 16 مرداد هر روز ساعت 17 از شبکه چهار سیما پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1291

به "تبیین دستاورد های جهاد دانشگاهی در برنامه الگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبیین دستاورد های جهاد دانشگاهی در برنامه الگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید