خبرنگاران تلاش جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است

به گزارش مجله ابوذریون، تهران - خبرنگاران - فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: همت و تلاش جوانمردانه همکارانم در خط مقدم مبارزه با فراگیری بیماری کرونا ویروس، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شکوهمند ایثار و فداکاری است.

خبرنگاران تلاش جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی نیروی هوایی ارتش، سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده روز شنبه در پیامی به پزشکان، پرستاران اظهارداشت: همکاران دلاورم در خط مقدم دفاع از سلامت جامعه، تقارن روزهای سخت و طاقت فرسای مواجهه با فراگیری بیماری کرونا با ایام ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین امام علی علیهالسلام، مرا بر آن داشت تا در این مجال مختصر، تاسی عملیتان به سیره علوی برای دستگیری از دردمندان جامعه را ستوده و پیش تک تک شما فروتنانه سر تعظیم فرود آورم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: همت جوانمردانه پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی و خدمات بهداشتی کشورمان بویژه شما همکاران عزیزم در خط مقدم مبارزه با فراگیری بیماری کرونا ویروس، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شکوهمند ایثار و فداکاری است.

نصیرزاده افزود: گزارشهای واصله و ملاحظات میدانی از عزم پایدار تان برای دفاع از هموطنان مان، موید این واقعیت است که سوگند مقدس سربازی، مرز و لباس نمیشناسد. آنچنان که دیروز نه چندان دور، خلبانان و کارکنان رزمی و فنی در خط مقدم دفاع از مرزهای سرزمین مادری مان در دفاع مقدس و پس از آن از حریم آل الله بودند.

وی گفت: امروز نیز، مرزهای دفاع مقدس، نبض به شماره افتاده امید بیمار و خانواده او و لباس مقدس جنگاوری در این میدان، خلعتی روشن به روشنایی باطن و ضمیر درخشان شماست.

فرمانده نیروی هوایی ارتش عنوان داشت: این روزهای فراموش نشدنی با همه تلخیها و سختیها سپری خواهد شد و مردم قدرشناس ایران بار دیگر حماسه جاودانتان را به خاطر خواهند سپرد، آنچنان که عملیات 140 فروندی را، آنچنان که حمله به الولید را، آنچنان که شکوه عملیات دستگیری ریگی شرور را. و ما را آنچنان که قیصر شعر پارسی گفت به خاطر میآورند.

نصیرزاده با بیان این بیت شعری افزود: سراپا اگر زرد و پژمرده ایم، ولی دل به پاییز نسپرده ایم، دلی سربلند و سری سر به زیر، از این دست عمری به سر برده ایم.

وی شرح داد: فرخندگی ولادت مولی الموحدین را به شیرین کامی همرزمی و همسنگری با یاران فداکاری چون شما گرامی میدارم و با دریغ از اینکه تخصصی برای کمک و همراهیتان در این میدان سخت ندارم، همواره قدرشناس همت بیچشم داشت و دعاگویتان خواهم بود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش یادآور شد: رجاء واثق دارم در این جهت، تهی دست از مدد حضرت ولی عصر (عج) و دعای مجیب رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ملت شریف ایران نخواهید بود.

کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز شنبه - هفدهم اسفندماه- شمار مبتلایان به کرونا ویروس را 5 هزار و 823 نفر و تعداد جان باختگان را 145 تن برشمرد و از بهبودی 1669 نفر خبر داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 975

به "خبرنگاران تلاش جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تلاش جامعه پزشکی در مبارزه با کرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید