دیدار با پدر و مادر پس از 32 سال ، مردی که در دو سالگی ربوده شد

به گزارش مجله ابوذریون، یک مرد چینی که در دو سالگی در راستا مهد به خانه ربوده یا گم شده بود، پس از 32 سال خانواده اش را پیدا کرد و نزد پدر و مادر خود بازگشت.

دیدار با پدر و مادر پس از 32 سال ، مردی که در دو سالگی ربوده شد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش مجله ابوذریون به نقل از گاردین، مائو یین در 1988 فقط دو سال و نیم داشت که همراه پدرش از یک مهد کودک در شهر شی آن به خانه بازمی گشت اما در راستا گم شد و دیگر هرگز پیدا نشد. مائو عصر روز دوشنبه پس از حدود سه دهه در شهر زادگاهش شی آن در غرب چین توانست بار دیگر مادر و پدرش را در آغوش بگیرد.

خانم لی جینگ ژی، مادر مائو پس از ناپدبد شدن فرزندش کار خود را رها و همه توان و وقت خود را صرف یافتن او کرد. خانم لی در این 30 سال بیش از 100 هزار اعلامیه گم شدن پسرش را به سراسر چین رساند و در ده ها برنامه تلویزیونی حضور یافت. این تلاش ها البته بی نتیجه هم نبود و باعث شد 29 خانواده دیگر به فرزندان گمشده شان برسند.

با این حال، جستجوی خانم لی برای یافتن ردی از مائو پایان در روزهای پایانی ماه آوریل به نتیجه رسید. پلیس چین خبردار شد حدود 30 سال پیش پسری از شی آن به بهای 6000 یوآن به یک خانواده در 600 کیلومتر دورتر فروخته شده و آزمایش دی ان ای هم هویت مائو را تایید کرد. خانم لی در گفتگو با شینهوا از همه آنها که در پیدا شدن پسرش کمک کرده بودند، تشکر کرد.

مائو بدون آنکه بداند پسری گمشده است و هزاران نفر نام و نشان او را می جویند، با نام تازه گو نینگینگ در شهر میانیانگ روزگار گذراند و حالا می خواهد چند روز کنار پدر و مادر واقعی اش بماند. او سپس به خانه خود بازمی گردد تا با واقعیت کنار بیاید. مائو البته باید از بخت بلند خود سپاسگزار باشد که در کودکی به دام مافیای فساد و جنایت نیفتاد.

کودک ربایی حادثه ای شایع در جامعه چین است و هر سال هزاران کودک از خانه و والدین خود دور می افتند. فقط در سال گذشته پلیس توانست 6300 کودک ربوده شده را با آزمایش دی ان ای به خانواده هاشان بازگرداند. بسکمک از بچه ها به خانواده های بدون کودک در داخل چین یا والدین خارجی فروخته می شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1149

به "دیدار با پدر و مادر پس از 32 سال ، مردی که در دو سالگی ربوده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار با پدر و مادر پس از 32 سال ، مردی که در دو سالگی ربوده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید