ماموریت سخت یحیی در اهواز

به گزارش مجله ابوذریون، هیچ جا خانه خود آدم نمی گردد. فولادی ها معنی این ضرب المثل را به خوبی می دانند. تیمی که رکوردی عجیب در بازی های خانگی ثبت نموده است. شاگردان جواد نکونام این هفته و با متوقف کردن سپاهان به رکورد 22 بازی نباختن در اهواز رسیده اند. ورزشگاهی که میهمان تیم های بزرگی در این 22 هفته بوده، اما هیچ تیمی نتوانسته با سه امتیاز آنجا را ترک کند. البته بازی های خانگی فولاد به غیر از امتیاز، حاشیه هم کم نداشته است.

ماموریت سخت یحیی در اهواز

در جدول بازی های خانگی، فولاد خوزستان بعد از پرسپولیس در رده دوم جدول قرار گرفته است. 7 برد و 5 تساوی با 14 گل زده و 3 گل خورده آن ها را در فاصله 6 امتیازی تیم یحیی گل محمدی قرار می دهد. اگر آن ها در جدول کلی لیگ رقیب جدی پرسپولیس محسوب نمی شوند، به علت بازی های خارج از خانه است. جایی که شاگردان نکونام با 9 امتیاز بعد از تیم های ماشین سازی، سایپا و صنعت نفت بدترین تیم جدول هستند. یک برد، 6 مساوی و 5 باخت باعث شده تا فولاد نتواند فعلا جایگاهی بهتر از پنجم پیدا کند.

بعد از اینکه سپاهان نتوانست رکورد فولاد را بشکند، یحیی گل محمدی امیدوار است که بتواند با انجام این ماموریت، دو امتیاز اندوخته خود از هفته گذشته را حفظ کند. سرمربی پرسپولیس در این بازی باید کاری را انجام دهد که آخرین بار گابریل کالدرون پیروز به انجام آن شد. پرسپولیس 33 هفته پیروز به پیروزی در اهواز نشده بود. تیم کالدرون با تک گل مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی این رکورد را شکست و این بازی، آخرین باخت فولادی ها در اهواز بود. یحیی گل محمدی برای بیشتر شدن شانس قهرمانی اش باید این ماموریت سخت را در اهواز به انتها برساند.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1873

به "ماموریت سخت یحیی در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت سخت یحیی در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید