میرلوحی: اشخاص دلسوز و متخصص کاندیدای ریاست جمهوری شوند

به گزارش مجله ابوذریون، یک فعال سیاسی گفت: کسانی باید برای انتخابات وارد عرصه رقابت شوند که چالش های منطقه ای، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را بتوانند بر طرف کنند .

میرلوحی: اشخاص دلسوز و متخصص کاندیدای ریاست جمهوری شوند

محمود میرلوحی در گفت وگو با خبرنگاران، در توصیف با ویژگی های کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار کرد: کسانی که بتوانند چالش های پیچ در پیچ فعلی کشور را رفع کنند و در عین حال تیم متخصص و کافی برای پیش برد اهداف کشور را همراه خود کنند، مناسب ترین افراد برای کاندیداتوری در انتخابات 1400 هستند.

وی ادامه داد: کسانی باید برای انتخابات وارد عرصه رقابت شوند که چالش های ممنطقه ای، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را بشناسند و برای رفعش راه حل داشته باشند.

وی یادآور شد: ما در حال حاضر با شش ابر چالش رو به رو هستیم که با گذشت زمان پیچیده تر هم شده اند؛ بحران آب، سیلاب ها و خشکی ها، بحران اشتغال و رونق اقتصادی، بحران انسجام ملی در حوزه سیاست داخلی، بحران پرونده هسته ای، بحران آسیب های اجتماعی و سیاست خارجی از جمله آنان است. رئیس دولت آینده هر شخص که هست باید بتواند بر این ابر چالش ها پیروز شود.

میرلوحی گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید برای مسائلی که گریبان گیر همه شده است، راه حل ارائه کنند. راه حل ها باید عملی باشد؛ برخی به اسم جوانان انقلابی حرف هایی می زنند که برای مردم آب و نان نمی شود. شعارهای تند مسائل اشتغال و اقتصاد را رفع نمی کند، سیاست را نمی شود با شعار عملی کرد.

وی یادآور شد: مردم حواسشان جمع است، به شعار رای نخواهند داد، بلکه به دنبال برنامه عملی هستند. کاندیداها باید رشد ناخالص ملی را در نظر بگیرند. حتی اگر چهار سال آینده رشد ناخالص ملی مثبت ده هم باشد، باز فایده ندارد و سرمایه گذاری سال هاست متوقف شده؛ تمام موانع بر سر راه رشد و توسعه باید رفع شود.

وی در پایان گفت: مردم خواهان حضور چهره های دلسوز و در عین حال متخصص و با برنامه هستند، کاندیداهای 1400 از هر گروه و جناحی که هستند باید به همه موضوعات مطرح شده که خواست حقیقی مردم است، توجه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1631

به "میرلوحی: اشخاص دلسوز و متخصص کاندیدای ریاست جمهوری شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرلوحی: اشخاص دلسوز و متخصص کاندیدای ریاست جمهوری شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید